Bim 11 Ekim 2013 aktüel ürünler kataloğu

 • 04 Ekim 2013
Bim 11 Ekim 2013 aktüel ürünler kataloğu

Bimde gelecek hafta 11 Ekim 2013 Cuma günü satılacak ürünlere ait kampanya katalogları yine internette ilk olarak kampanyabul.org üzerinden sizlere sunuluyor. Bimde 11 Ekim günü 2013 kurban bayramına özel ürünler satışa sunuluyor. Dikkat çekici ürünler arasında kavurma haşlama tenceresi, çok amaçlı ocak gibi etlerinizi pişirmeniz için yardımcı ev gereçleri var.

Şimdiden kurban bayramınızı tebrik ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Selim Seçkin dedi ki:

  MErhaba arkadaşlar taşlama motoru ile bıçak bilenebilir sanırım bu ürünü tavsiye edermisiniz, malum kurban bayraı yaklaşıyor burada bıçakları tanesi 2 liradan biliyorlar 5-6 tane bıçağımız var. Ne dersiniz alayım mı?

 2. admin dedi ki:

  Selim bey bıçak bıçek bilemek ustalık işidir. Her ne kadar bayram öncesi eli boş olan herkes bıçak bilesede işin uzmanı tarafından yapılmayan bileme sonucu bıçağınızın çeliği sertliğini kaybeder ve kısa sürede ağzı bozulur. Eğer bu ürünü alır bıçaklarınızı bilinçsizce bilerseniz aşırı ısıttığını çelik suyunu kaybedecek ve bıçak özelliğini yitirecektir. Hobi amaçlı yapacağım bıçaklarım kalitesiz zaten diyor ve taşlamaya kurban dışında ihtiyaç duyuyorsanız amatör kullanım için gayet yeterli bir üründür. Saygılarımla…

 3. Metin Akcan dedi ki:

  Çok amaçlı ocak harikaymış genelde bizim buralarda 60-70 liradan satılıyor. Kurban bayramı geliyor bizim gibi dar gelirliler yılda birkaç gün et yiyor. Saç tava yapmak için muhteşem olmuş Balkona koyar zevkle saç tava yaparım artık. Pikniğe giderken de küçük tüple çok kullanışlı olacaktır. Bime teşekkürler böyle ürünleri sokağımıza kadar getirdiği için.

 4. Melek Akıncı dedi ki:

  Çok amaçlı plasitk dolabı hakkında bilgisi olan var mı? Banyo için kullanmayı düşünüyorum ne dersiniz?

 5. admin dedi ki:

  Melek hanım tam aradığınız ürün. Banyo gibi nemli ortamlarda ahşap dolaplar çürümeye başlar ve koku yapar. Bu tür pvc ürünler bakteri oluşumunu azaltır ve neme karşı dayanıklıdır. Gayet şık ve ucuz bir dolap. Ürünün en önemli özelliği monte edilmiş halde gelmesi. Yani kurmayla uğraşmadan alıp yerine koyacaksınız. Aynı dolabın benzerini 200 liraya Koçtaştan aldım fiyatta çok uygun.

 6. Tarık Koç dedi ki:

  Bim erkek ayakkabı kalitesini artırmış sanki model güzel görünüyor ne dersiniz alayım mı?

 7. admin dedi ki:

  Tarık bey bim yıllardı kundurada deri kalitesi olarak güzel ürünler satıyor ama ayakkabıda önemli olan işçilik ve model. Bimde satılan ayakkabılarda kaliteli işçilik ve modaya uygun giyilebilir modelleri pek göremiyoruz umarım bu hafta bizim için sürpriz olur.

 8. vahit dedi ki:

  gümüş kaplama tepsilerin kalitesi nasıl acaba?

 9. admin dedi ki:

  Gümüş kaplama aslında bu tür tepsilere verilen genel al. Tabiki gümüş kaplama değil. ürünün kalitesi züccaciyelerde 20-30 TL civarında satılan tepsilerle aynı diyebiliriz.

 10. Tarık Karac dedi ki:

  El kantarı çok işime yarayacak haber için teşekkür ederim. Bimde bu hafta güzel ürünler var beğendim. Dolapları bende merak ediyorum sağlam birşeye benziyorsa bende almak istiyorum bu arada bim kendini aştı 11 Ekim merkezi mağazalarda iphone 5s satılacakmış Ankara’da bir şubenin camında gördüm haberiniz olsun.

 11. Filiz Çetin dedi ki:

  Bimde bu hafta satılacak ürünlerde uzaktan kumandalı arabayı oğluma almak istiyorum daha uygun fiyata internette alabileceğim farklı ürün tavsiyeniz var mı? Birde bu bıçaklar çokmu kalitesiz oluyor ne dersiniz alsam ne kadar süre kullanırım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

 12. admin dedi ki:

  Filiz hanım uzaktan kumandalı arabalar bimde genelde kaliteli oluyor. Birde şöyle güzel bir avantajınız var. Arabayı eve götürüp denersiniz herhangi bir sorun görürseniz ya da beğenmezseniz bime faturasıyla götürerek sorgusuz iade edebilirsiniz. Bimde satılan bıçaklarla ilgili çok şikayet geliyor. Özellikle çabuk paslandığına dair çok yorum okudum. 5-10 TL verip yerli bıçaklardan alabilirsiniz.Saygılarımla…

 13. meryem dedi ki:

  stoklarınızda asus bilgisayar kaldı mı kaldıysa temin edebilir misiniz

 14. Ramazan Yılmaz dedi ki:

  fotograftaki mutfak dolabı ne zaman satışta..bugun gittim elim boş dpndum..satışta değil dediler..ama üsteki fotograftakılerın hepsı satıstaydılar..sanırım siz hatalı fotograf yukledınız..

 15. admin dedi ki:

  Ramazan bey hatalı fotoğraf değilde bazı ürünler her mağazaya dağıtılmıyor. Ürün hakkında bilgiyi mağaza görevlisinden alabilirsiniz.

 16. ufuk dedi ki:

  ayakkabılar kaliteli mi

BİR YORUM YAZ