Bim 12 Ekim 2012 aktüel ürünler indirimleri kataloğu

 • 01 Ekim 2012
Bim 12 Ekim 2012 aktüel ürünler indirimleri kataloğu

Bim marketlerde aktüel ürün indirimlerinde 12-19 Ekim 2012 tarihleri arasında satışta olacak indirimli fırsat ürünleri ortaya çıktı. Bim 12 Ekim ürünlerini ve haftanın indirim kataloğunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bim 12-19 Eylül 2012 aktüel ürünler listesi

Chafmax katı meyve sıkacağı 79 TL

Homemax dik durabilen elektrikli süpürge 49 TL

Bluelight su ısıtıcı kettle 39.90 TL

Chef’s derin tencere 12.90 TL

Tava 13 TL

Monopoly 39 TL

Jenga 19.90 TL

Bebek uyku tulumu 13.50 TL

Bebek penye takımı 8.50 TL

Rüzgarlık 24.90 TL

Bayan çanta 14.90 TL

Doktor seti 7.90 TL

Model bloklar 7.50 TL

Damperli kamyon 7.90 TL

Diğer ürünleri ve 12 Ekim 2012 kataloğunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Zeynep Ak dedi ki:

  Arkadaşlar almayı düşünenler için katı meyve sıkacağını öneririm çok güçlü ilk çalıştığında biraz koku yapmıştı ama geçti. Şimdi elma havuç, armut gibi meyveleri birkaç saniyede sıkıyor. Posada çok fazla su bırakmıyor. Gayet güzel kesinlikle tavsiye ederim.

 2. Mustafa ak dedi ki:

  Arkadaşlar bim 12 Ekim ürünlerinde satılacak jenga ve monopoly oyunlarının fiyatları nasıl? dışarıda daha ucuza satan yerler varmı hangi marketlerden alabilirim. Ya da internette daha ucuz satan site varmı teşekkürler.

 3. Hülya Çetin dedi ki:

  Katı meyve sıkcağı alnlar Beko Arçelik gibi bilinen markaları tavsiye ederim. Aynı modeller 100-110 gibi fiyatlarla teknoloji mağazalarında satılıyor. Güvenli ve bilinen ürünlere 20-25 fazla verin hem de taksitli alın. Bu tür ürünlerde bıçak ve motor ömrü çok önemlidir yıllardır sorunsuzca ülkemizde satılan markaları kesinlikle tavsiye ederim.

 4. Melike Bor dedi ki:

  Merhaba elektrikli süpürge almak istiyorum homemax markasını daha önce duymamıştım kalite seviyesi nasıldır? 1200w güç ev kullanımı için yeterli duruyor bu güç kağıt üstünde mi? yoksa gerçekten 1200 watt mı? Kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler.

 5. öznur çelik dedi ki:

  mustafa bey monopoly oyunu MARKALAR KAMPANYALAR.com da 27 lira indirimli şu an ama ne kadr güvenilir bilemiyorum bim deki pahalı geldi bana o yüzden araştırdım ama bim de hiç olmazsa gidip bakma şansı var bi de kargo üretini hesaba katarsak bim den almak daha avantajlı bence

 6. Aysel Budak dedi ki:

  başka katı meyve sıkacagını kulanan varmı almak istiyorum ama kararsızım kulanan arkadaşlar varmı lütfen yazın

 7. mustafa dedi ki:

  arçelik bekoyu yıllardır bize kalite diye yutturuyorlar ve bizde inanıyoruz. sıemens bosch electrolux kullandınızmı hiç bilmiyorum arçelik ve bekoya kaliteli derken biraz düşünün bence

 8. sinem dedi ki:

  ben geçen sene almıştım bimden ya müthiş inanın ki..daha 1 saat önce kullandım.iyiki almışız dedim hatta..ablamlar 250 ye aldılar başka bi marka ama hiç fark yok..onlarda hem fikir.bimin en kaliteli ürünü bence.yarın komşularımda alacak.kaçırmayın önünüzde kış çok gerekli kaçırmayın derim yinede siz bilirsiniz.

 9. Aysel Budak dedi ki:

  evet beyaz eşya birazda şans işi galiba korkmaz alayı düşünüyorum ama bimdeki nasıl acaba servisi iyi değil galiba tam güvenemiyorum

BİR YORUM YAZ