Bim 14 Mart aktüel ürünler broşürü

 • 28 Şubat 2014
Bim 14 Mart aktüel ürünler broşürü

Bim aktüel ürünlerde gelecek hafta 14 Mart 2014 Cuma günü satılacak aktüel ürünlerin yeraldığı kampanya broşürünü aşağıda bulabilirsiniz.

Net şekilde görebileceğiniz broşür en kısa sürede eklenecektir.

Bim 14 Mart aktüel ürünler listesi

 • Felix blender seti 99 TL
 • Shaggy halı 75 TL
 • Bilekten ölçer tansiyon aleti 25 TL
 • Chefmaxx elektrik kahve cezvesi 19.99 TL
 • Homemaxx su filtreli elektrik süpürgesi 89 TL
 • Çift kişilik baskılı yatak örtüsü 54 TL
 • Misafirlik kahve seti 29 TL

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Canan AKbak dedi ki:

  Merhabalar, homemaxx su filtreli elektrikli süpürgeyi almayı düşünüyorum ama pek tavsiye edilmiyor sizce toz torbalımı yoksa su filtrelimi almalıyım. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

 2. admin dedi ki:

  Canan hanım merhaba, su filtreli süpürgeler hijyen açısından pek uygun değiller. Çektiğiniz tüm toz makina parçalarının bir kısmında su ile birleşerek çamur haline geliyor. Bildiğiniz gibi bakterilerin en sevdiği ortam nemli ve pis yerler. Bu yüzden pisliğin su ile birleşmesi sonucu ortaya yoğun bir bakteri oluşumu ve koku çıkıyor. Makina kazanını temizlerken koku yapıyor ve çok fazla uğraştırıyor. Birde jet motorlu hepa filtreli makinalar var bunlar en sağlık olanları ama hepa filtrelerin pahalı olması dezavantajına sahipler. Biz su filtreli süpürgeleri önermiyoruz. Yatay tipte toz torbalı güçlü bir makina çok daha uygun bir seçim olacaktır.

 3. Metin Seçkiner dedi ki:

  Admin tansiyon aleti sağlık bakanlığı onaylı mı?

 4. admin dedi ki:

  Metin bey Sağlık bakanlığı onaylı tansiyon aleti yok sanırım. CE belgesi cihazın standartları karşıladığını gösterir. Bu tür ucuz cihazlar genelde ilk kullanımlarda doğru ölçüm yapabiliyor fakat bir süre sonra ölçümlerde hata olabiliyor. Sağlık konusu özellikle tansiyon problemi ciddiye alınacak bir durum. Tansiyon hastasının kullanımı için alınacak bir cihazın yüksek kalite olmasında fayda var. Belli aralıklarla ölçüm yapacak biri bu cihazı sağlık kurumunda doğruluğunu karşılaştırarak alabilir.

BİR YORUM YAZ