Bim 14 Şubat 2014 aktüel ürünler katalogları

 • 03 Şubat 2014
Bim 14 Şubat 2014 aktüel ürünler katalogları

Bim 14 Şubat sevgililer gününe özel kampanyada birçok üründe indirimli fiyat fırsatları sizleri bekliyor. Bim aktüel ürünlerde gelecek hafta 14 Şubat Cuma günü sevgililer gününe özel hediye seçeneklerinde Casio saatlerde 50 TL, parfümlerde 17.95 TL, bakım kremlerinde 17.95 TL fiyat fırsatları sizleri bekliyor.

Bim 14 Şubat 2014 aktüel ürün katalogları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Mert Cengiz dedi ki:

  Merhabalar, her hafta bim aktüel ürün kataloglarını bize ulaştırdığınız için teşekkür ederim. Özellikle konu altında ürünler hakkında yaptığınız yorumları beğenerek okuyoruz. Bu hafta Bim 14 Şubat ürünlerinde satılacak Casio saatler hakkında ne düşünüyorsunuz? yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

 2. admin dedi ki:

  Mert bey bizi takip ettiğiniz için ve güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim. Casio bildiğiniz gibi yıllardır ekonomik ve kaliteli saatleri ile bilinen bir marka. Bimde satılacak saatlerde markanın klasik ürünler. Bu kadranlı saatler saatcilerde 75 TL civarında fiyatla satılıyor. İnternet sitelerinde 55-60 TL + kargo şeklinde temin edebilirsiniz. Saatlerin kalitesi konusunda endişeniz olmasın pilini değiştirerek yıllarca kullanabilirsiniz. Önemli olan zevkinize uygun modeli bulabilmek. Bu bakımdan sabah erken saatlerde bim mağazasında olmanızda fayda var. Saygılarımla.

 3. yasin dedi ki:

  Merhaba bu hafta bime gelecek olan casio saat orjinalmi yoksa cakmasimi

 4. admin dedi ki:

  Yasin bey saatler orjinal Casio. Bim gibi binlerce mağazası olan Türkiye’nin en büyük mağaza zincirinde sahte ürün satılması düşünülemez.

 5. dostunuz dedi ki:

  Hocam Bim aslında çakmanın profesyonel ayağı. :) Adamların ürün isimlerine bakarsanız ve ürünlerin ambalajlarına bakarsanız anlaşılıyor. Bence çakma olması muhtemeldir :D

 6. admin dedi ki:

  Bim Fason ürün ürettiriyor. Fason ve sahte (çakma) farklı kavramlardır. Bir firmaya kendi markası altında üretim yaptırmak fason üretimdir. Bu sayede markalaşmış firma marka giderlerini maliyet olarak fiyata yansıtırken fason üretim markası için reklam gideri olmayan ürünler daha ucuza alınabilir. Örneğin Dost süt ürünlerini Ak Gıda üretir. Ak Gıda aslında Ülker olarak aldığımız süt ve süt ürünlerini üreten firmadır. Dost ve Ülker aynı fabrikadan çıkar.

  Sahte (Çakma) ürünlerse bir markanın herhangi bir modelini kopyalayarak yasa dışı olarak üretimini yapmaktır. Ülkemizde sahte ürünler 4-5 yıl önce çok yaygındı ama şimdilerde sahte ürün satışında ciddi azalma var. Merdiven altı bir esnafın bile sahte ürün satmasına izin verilmiyor ve çok yüksek cezaları var. Bim gibi binlerce mağazası olan bir firma sahte ürün satmayı aklından bile geçiremez zira ödeyeceği bedel para cezası ile kalmaz mağaza imajı adına milyonlarca lirayla bile karşılayamacağı bedel öder.

 7. eliff dedi ki:

  Meraba bime bu hafta yemek takımı gelecek diye.duymustum ama sayfada bilgi bulamadım

BİR YORUM YAZ