Bim 16 Ağustos 2013 aktüel ürünler broşürü

 • 03 Ağustos 2013
Bim 16 Ağustos 2013 aktüel ürünler broşürü

Bimde gelecek hafta 16 Ağustos 2013 Cuma günü satışa sunulacak aktüel ürünleri şimdiden kampanyabul.org farkıyla sizlere sunuyoruz. Bim 16 Ağustos ürünlerinin yeraldığı kampanya broşürünü aşağıda bulabilirsiniz.

Bim aktüel 16 Ağustos 2013 aktüel ürünler

 • Dörtlü bürümcek koltuk örtüsü seti 95 TL
 • Caillou üçlü bebek seti 17.50 TL
 • Bayan ayakkabı 12 TL
 • Lisanslı çocuk gözlüğü 11 TL
 • Oscar heykeli 12.50 TL
 • Bitki çayı demliği 9.90 TL
 • Gondol 9.90 TL
 • Mutfak duvar saati 12.50 TL
 • Üç fonksiyonlu kafa lambası 7.50 TL
 • Yıkama topu 5 TL
 • Bambu ahşap mutfak seti 5’li 4.50 TL
 • Ledli oyuncak 2 TL

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Melek Şahika dedi ki:

  Koltuk örtüsünün ölçüleri nedir? Renk seçeneği olacak mı? Oskar heykelinde hangi mesajlar yazıyor cevap verirseniz sevinirim.

 2. Mehmet Şahenk dedi ki:

  Bim 16 Ağustos ürünlerinde satılacak kafa lambasını geçen haftalarda 101 5 liradan sattı. Bim de ürünler yine pahalı , bu hafta satılacak ürünlerde de ilgi çekici bir şey yok.

 3. Levent Ertekin dedi ki:

  Yine bim yine çöp ürünler ne zaman eskisi gibi güzel ürünler gelecek? Aktüel ürünler adı altında satılan ürünler 1 yıldır pahalı ve işe yaramaz ürünler.

 4. admin dedi ki:

  Arkadaşlar sizin ilginizi çekmeyen ürünler binlerce kişi tarafından alınıyor. İnsanların aldığı ürünleri çöp diye nitelendirmek büyüz saygısızlıktır. Lütfen yorumlarınıza dikkat edin.

 5. Mert Şeker dedi ki:

  Oskar heykeli harika bir hediye olabilir. Geçen yıl anneme almıştım üzerindeki levhaya Yılın Annesi yazdırdım ve çok hoşuna gitmişti şimdi vitrininin en özel köşesinde saklıyor çok ilgi çekici bir hediye olabilir tavsiye ederim. Yalnız Bim 16 ağustos aktüelde satılacak olan plastik kaideliymiş malzeme kalitesi nasıl olur bilemem.

 6. Zerrin Çetin dedi ki:

  Bim aktüel ürünleri her hafta ilgiyle takip ediyorum. Bim 16 ağustosta satılacak ürünlerde oskar heykeli çok hoş görünüyor acaba üzerine istediğimiz yazıyı yazdırabiliyor muyuz? yoksa istediğimiz mesajlarımı seçiyoruz. Cevap verirseniz sevinirim iyi günler.

 7. admin dedi ki:

  zerrin hanım oskar heykeline mesaj yazacak ekipmanı mağazalarda bulundurmak zordur. Bimde satılacak heykellerde hazır mesajlar bulunacaktır. Bu işlerle uğraşan bir yerde küçük levhalara istediğiniz mesajı yazdırarak heykelin altına yapıştırabilirsiniz.

 8. Zeliha Kaya dedi ki:

  Merhaba bim 16 ağustos ürünlerinde bambu mutfak setini almak istiyorum. İnternet üzerinden satış yapıyor musunuz?

 9. admin dedi ki:

  Zeliha hanım Bim internet üzerinden satış yapmamaktadır. İstediğiniz ürünü 16 Ağustos sabahı mağazalarda bulabilirsiniz.

 10. Zeki Çetin dedi ki:

  Bim 16 ağustos ürünlerinde bişey yok. Bimde gelecek hafta 23 Ağustos’ta harika ürünler var. Oskar heykelini internette daha ucuza bulabilirsiniz. hanım koltuk örtüsünü alalım diyor ama koltukların ölçülerine uyacak mı bilmiyoruz. Cuma günü bimden alıp deneyeceğim artık olmazsa iade ederiz. Bimin iade prosedürü harika hiç sorgusuz iade alıyorlar.

 11. Sporrrr dedi ki:

  BEN Bİ ARA BİM’E GELEN DAMBIL VE MEKİK ALETİNİ ALICAKTIM ALAMADIM BAŞKA HANGİ AVM’LERDE BULABİLİRİM…BİDA GELİRMİ ACABA BİM’E

 12. erdal dedi ki:

  gida kaliteniz iyi oyuncak ayakkabı gibi şeyler çok kötü.en iyi oldugunuz şeylere agırlık verseniz daha iyi olmazmı.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.