Bim 16 Kasım 2012 aktüel ürünler kataloğu

 • 09 Kasım 2012
Bim 16 Kasım 2012 aktüel ürünler kataloğu

Bim aktüel ürün indirimleri tüm hızıyla devam ediyor. Bim 16 Kasım 2012 Cuma günü yeni bir aktüel ürün haftasını harika ürünlerle açıyor. Bayan erkek yüzbinlerce kişinin merakla beklediği 16 Kasım aktüel ürünlerde bizleri bekleyen fırsatları aşağıdaki katalogda inceleyebilirsiniz.

Bimde gelecek hafta 16 Kasım 2012 aktüel ürünler listesi

Man’s Deri mont Erkek %100 dana derisi 115 TL

Çift kişilik uyku seti 65 TL

Güral porselen kahvaltı seti 22 parça 49 TL

Eşofman altı bay-bayan 12.50 TL

Yağmurluk 6.90 TL

Sele 25lt 7.50 TL

Kışlık pandur 7.50 TL

Bay-bayan şemsiye 9.90 TL

Papağan cemzi remzi 14.90 TL

Uzaktan kumandalı jeep 14.90 TL

Oyuncak otobüs 9.90 TL

El yayı 2’li 3.50 TL

Vakumlu poşet 7 ‘li 25 TL

Diğer ürünleri aşağıda Bim 16 Kasım kataloğunda bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. mustafa ak dedi ki:

  Arkadaşlar bimde 16 Kasım günü satılacak deri ceket daha önceleri satılan hatemoğlu marka deri ceketle aynı galiba. hatemoğu adının ucuz ürünlerle anılmaması için bim Man’s markasını kullanıyor. Deri ceketi 3 yıl önce kahverengi modelini almıştım. İnce dana derisinden yapılmıştı. Deri ince olduğu için normal ceket gibi hiç kaba durmuyordu. Daha sonraları gelen ceketleri bimde inceledim ama ilk yıllarda satılanlar kadar kaliteli değildi. Yinede polyester ceket almaktansa güzel bir model bularak bimden dana derisi ceket almak çok daha mantıklı.

 2. Zeynep Algın dedi ki:

  Bim 16 Kasım ürünlerinde uyku seti çok güzel görünüyor. Yorgan parasına 65 liraya çift kişilik uyku seti harika. 16 Kasımda sabah erken mağazaya gitsem iyi olacak bizim burada ürünler kapış kapış gidiyor. Fethiyeden sevgilerle…

 3. Hülya Zengin dedi ki:

  Ben uyku setini tavsiye etmiyorum. Bu tür kalitesiz ürünler birkaç yıkama sonrasında soluyor. Solduktan sonra kaldır at. Bence alırken kaliteli ürünler tercih edilmeli. Taç gibi ürünler garantili olarak satılıyor. 2 misli ücret ödeyecek durumda olanlar zaten bu ürünleri tercih ediyor. Tabi ekonomik durumu müsait olmayanlar için güzel bir uyku seti tercihi olabilir.

 4. Mehmet Yıldız dedi ki:

  Deri ceketi merak edenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Ceketin deri kalitesi gayet güzel fakat bazı modelleri güzelken bazıları çok kötü. Sabah 16 Kasımda mağazaya giderek güzel bir model alırsanız yıllarca giyebilirsiniz. Ben 4 yıldır giyiyorum eskidemedim.

 5. Yeşim Akça dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar. Bu porselen kahvaltı setini almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim. Porselenlerin parlaklığı ve desenlerin canlılığı nasıl? Bim yerine farklı bir yerden daha ucuz almak istesem nereden alabilirim.

 6. Zehra Bayka dedi ki:

  Arkadaşlar bim 16 kasım ürünlerini inceledim. Daha önce aldığım vakumlu poşetleri kesinlikle tavsiye ederim. Yazlık giysilerinizi bu torbalara koyarak elektrik süpürgesi ile vakumluyorsunuz ve giysiler kağıt gbi inceliyor. Gardırobunda yer olmayanlar için çok güzel bir çözüm. Ayrıca kıyafetlerin kokuşmasını engelliyor. Bayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

 7. Yaşar Türk dedi ki:

  Herkes deri ceketi önermiş. Tamam derisi güzel olabilirde kesimler berbat. İnsanlar nasıl böyle giyebiliyor anlamıyorum. Birde alıyorsun sokakta yürürken birçok kişi aynı ceketi giyiyor. Der ceket giyilecekse bence biraz kesenin ağzı açılmalı.

 8. Fulya dedi ki:

  Halı getirin artık lütfen! Hiç bir yerden almıyorum bekliyorum.

 9. ferit dedi ki:

  Kaliteli bir halı kampanyası bekliyoruz

 10. admin dedi ki:

  Kaliteli halı olmasada gelecek haftalarda bim marketlerde halı satılacak. Naylon makina halısı boyutları antreler için olacak şekilde küçük olacak.

 11. yunus dedi ki:

  Jilet kampanyasını dört gözle bekliyorum.

 12. ebru dedi ki:

  geçtigimiz haftadaki kampanyada blunan duvar saatini istiyorum onu kaçırdım ve çok üzgünüm

 13. muazzez dedi ki:

  buhar temizlik bopunu bekliyorum kısa zamanda satışa sunulsun geçen seferkini kaçırmışımmm

 14. eymen dedi ki:

  eliptik bisiklet istiyorum almadığıma çok pişman oldum ne zaman tekrar satılacak

 15. ayşegül dedi ki:

  bende çocuk araba koltuğu istiyorum :) getirirseniz çok sevinirim…

BİR YORUM YAZ