Bim 16 Mart aktüel fırsat ürünleri

 • 06 Mart 2012
Bim 16 Mart aktüel fırsat ürünleri

Bim marketlerde aktüel ürünler fırsatları 16 Mart 2012 Cuma günü tüm hızıyla devam edecek. Bim 16 Mart günü satışa sunacağı ürünlerde erkekler ve bayanlara özel seçenekler sunmuş. Haftanın dikkat çekici ürünü ise Ocak ve aspiratör. Aktüel ürünleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bim 16 Mart aktüel ürünler listesi

Kumtel set üstü ocak – 139,00 TL
King aspiratör – 79,00 TL(kampanyabul.org)
Çelik tencere seti 9 parca – 99,90 TL
Borcam 5 parca set – 22,50 TL
Su bardagi 6’li – 4,95TL
Borcam kapaklı 1,5lt. – 9,90TL
Kavanoz 1000cc. – 3,75TL
Saklama kabı 5’li – 8,90TL(kampanyabul.org)
Sonil goblen yolluk (7ox2oo) – 25,00TL
Bayan ayakkabi – 15,00TL
Bay kosele ayakkabi – 35,00TL
Tek toka terlik – 4,50TL
Uzaktan kumandali araba – 12,00TL
Oyuncak vakumlu temizlik seti barbie – 9,50TL
Bugday unu (kepekli-tam bugday) 2kg. – 2,55TL
Hijyenik kurdan 200’lu – 0,95TL(kampanyabul.org)

Bim 16 Mart insertini aşağıda bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Neslihan dedi ki:

  Merhabalar;
  Bim aktüel ürünleri ilgiyle takip ediyorum. Bim marketlere buradan çok teşekkür ediyorum. Antalya’da bir kasabada yaşıyorum ve burası turistik bir yer olduğu için market ve bakkallar çok pahalı. Neyse ki Bim yardımımıza koşuyor. Aktüel ürünlerde her hafta farklı ihtiyaçlarımıza yönelik ürünler satılıyor. Bu hafta 16 Mart cuma günü kumtel setüstü ocak alacağım inşallah. Bu ürünü kullananlardan yorum bekliyorum. Sevgiler Neslihan Üner

 2. admin dedi ki:

  Neslihan hanım Kumtel ocağı sormuşsunuz. Ocağı internet üzerinde araştırdığımda çelik yüzeyli olarak tabir edilen bu modellerin piyasada 200 TL ve üzerinde olduğunu gördüm. Kumtel ısıtma sektörünün önde gelen markalarından biri ve ürün 2 yıl garantili olarak satılıyor. 139 TL fiyata klasik markasız ocakları alabiliyorken 16 Mart aktüel ürünlerinde en iyi fiyatlı ürün olarak Kumteli seçebiliriz.
  Saygılar

 3. Aslıhan Cengiz dedi ki:

  Arkadaşlar çeyizim için 16 Mart günü çelik tencere setini almak istiyorum . 9 parçadan oluşan bu tencereler kalite açısından nasıldır, daha önce kullanan arkadaşlardan yorum alabilirsem çok sevnirim şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler.

 4. Rasim Yüce dedi ki:

  Bim marketlerde aktüel ürünler iyi güzel ama şu ayakkabıların kalitesini biraz artırsalar iyi olur. 50 lira fiyat olabilir ama biraz modern ve şık modeller seçilebilir. Buradan bim yetkililerine sesleniyorum lütfen daha şık ayakkabıların satışını yapın.

 5. Zeliha Aydoğan dedi ki:

  Değerli bim market çalışanları,
  Öncelikle hepinize teşekkür ediyorum. Bim yönetimi çalışanlarına verdiği önem kadar müşterilerine de veriyor diyemeyeceğim. Bulunduğum mahallede bulunan Bim mağazasında her hafta aktüel ürün sayısında sorun oluyor. Mahalle kalabalık olmasına rağmen gelen ürünler yeterli olmuyor. 16 Mart Cuma günü yine sabah erkenden bimde olacağı ama çok istediğim ocağı alabilecekmiyim bilmiyorum zira sabah nerdeyse ürünler için kavga çıkacak hale geliyor. Sizlerden ricam aktüel ürünlerde stokları mağaza kapasitesine göre belirlemeniz. Başarılarınızın devamını dilerim Zeliha Aydoğan.

BİR YORUM YAZ