Bim 17 Ocak 2014 aktüel ürün kampanyası

 • 10 Ocak 2014
Bim 17 Ocak 2014 aktüel ürün kampanyası

Bim aktüel ürün kampanyaları her hafta Cuma sabahı satışa sürülen yeni ürünlerle 2014 yılında da devam ediyor. Bimde bu hafta 17 Ocak – 24 Ocak 2014 tarihleri arasında satılacak aktüel ürünlere ait kampanya kataloğunu aşağıda bulabilirsiniz.

Bim 17 Ocak ürünlerinde bayanların mutfak ihtiyaçlarına yönelik ürünler dikkat çekiyor. Önceki yıllarda da satılan ve müşteriler tarafından beğenilen Netlon otomatik kapaklı düdüklü tencere bu yıl 59 TL fiyatla satılacak. Tencerede sağlık arayanların vazgeçilmezi seramik tencere satışına devam eden bim 22 cm çaplı seramik tencereyi 29 TL fiyatla satacak. Ayrıca 3’lü seramik bıçak seti de 25 TL fiyatıyla ilgi çekici.

Her yıl aktüel ürünlerde birkaç defa satılan ses bombası birçok kişi tarafından bekleniyordu. Fiyatında geçen yıla göre değişiklik olmayan ses bombası yine 19.99 TL fiyatla satışta.

Bebek ve çocuk ürünlerinde uygun fiyatlı modelleri mutlaka inceleyiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Nazan yücel dedi ki:

  Merhaba, seramik tencere için sağlıklı yorumu yapmışsınız. Teflon tencerelerden ne farkı var seramiklerin?

 2. admin dedi ki:

  Nazan hanım merhaba,
  Teflon tencerelerin kaplamasında kullanılan teflon petrol türevi bir üründür ve kanserojendir. Seramik bildiğiniz gibi topraktan üretilen bir malzemedir. Teknoloji sayesinde seramik sıvılaştırılarak metal yüzeylere püskürtülüp kaplama yapılabiliyor. Yemekleriniz kanserojen bir madde yerine doğal seramikle temas ediyor. Yüksek sıcaklıklarda teflonun zamanla yemeklere karışması olası bir durum. Özellikle ucuz teflon mutfak ürünlerinde büyük risk var. Seramik bıçaklarsa tam bir mucize. Çelik bildiğiniz gibi C vitamini gibi bazı vitaminlerin yapısını bozarak eksik vitamin almanıza neden oluyor. Bilinçli hanımlar salatayı kaba doğrayarak bu sorunun önüne geçmeye çalışıyor. Meyve sebzelerin doğranmasında metal yerine bambu ya da seramik gibi metal olmayan malzemeler kullanılmasında fayda var.
  Saygılarımla…

 3. yeşim algün dedi ki:

  Düdüklü tencere nasıldır, iki günde bozulacaksa almayalım. Lastiği var mı?

 4. Yasemin Akyen dedi ki:

  Seramik tencere adı altında boyalı ürünler satılıyor almadan önce dikkat ediniz. Ayrıca seramik olduğuna dair sertifikasına bakın, en önemlisi TSE logosu arayın. Seramik tencereler sağlıklıdır ama bakımı zordur. Tencere ve tavaları kesinlikle düşürmemelisiniz. Düşen seramik ürünler çatlayabilir. Çatlaklarda biriken bakteriler sağlık sorunlarına neden olacaktır. Bence ucuz seramik ürünlerden uzak durmalısınız.

 5. Nevin ÇElik dedi ki:

  Düdüklü tencereyi geçen yıl aldım. Fiyatına göre çok iyi bir ürün. Pahalı markaların modelleri malzeme kalitesi olarak tabiki daha iyi ama pişirme olarak fark yok. Bütçesi kısıtlı olanlar için gayet güzel bir ürün tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.