Bim 19 Temmuz 2013 aktüel ürünler

 • 11 Temmuz 2013
Bim 19 Temmuz 2013 aktüel ürünler

Bimde gelecek hafta 19 Temmuz  2013 Cuma günü satışa sunulacak aktüel ürünler ortaya çıktı. Bim 19 Temmuz ürünlerinde ilk dikkati 249 TL fiyatıyla Akülü Jeep çekiyor. İleri ve geri vites seçeneği bulunan Jeep 25w gücünde ve oldukça güzel bir görünüme sahip.

Bim 19 Temmuz 2013 aktüel ürünler listesi

 • Hascevher 28 lt derin tencere : 65,00 TL
 • Hascevher 11 lt derin tencere : 29,90 TL
 • Chef’s 28 cm karnıyarık tenceresi : 19,90 TL
 • Sebze soğan doğrayıcı : 5,90 TL
 • 26 parça saklama kabı : 19,90 TL
 • Lazer bıçak 2’li : 2,50 TL
 • Günlük erkek deri ayakkabı : 25,00 TL
 • Mekanik zımba : 9,90 TL
 • Vinil hayvanlar : 6,50 TL
 • Erkek şort : 8,50 TL
 • Delik açma makinesi : 9,90 TL
 • Bluelight Şerit metre 5m : 4,50TL

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. admin dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar Bim 19 Temmuz ürünlerinde mekanik zımba birçok işte kullanabileceğiniz harika bir araç mutlaka evinizde bulundurun. Hascevher çelik ürünleri fiyatına göre kaliteli tencereleri ile 4 yıldır bim mağazalarında satılıyor ve internette herhangi bir şikayet bildirimi bulunmamakta.

  Bim ürünleri ile ilgili merak ettiklerinizi bizlere iletebilirsiniz.

 2. Zeynep Akça dedi ki:

  Bim aktüel ürünleri sayenizde her hafta takip ediyoruz. Verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim. Benim sormak istediğim konu bimde satılan et ve kıymalarla ilgili. Acaba et ürünleri gerekli sağlık kontrollerinden geçiyor mu? Yani güvenle alabilir miyiz?

 3. admin dedi ki:

  Zeynep hanım bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bim et ürünleri ülke genelinde binlerce mağazada satılıyor ve gerekli kontroller tabiki ciddi şekilde yapılıyor. Et ürünlerinde kalite kontrolü çok önemlidir. Bim gibi binlerce mağazası bulunan bir firma için ortaya çıkabilecek tek bir hata bile ciddi imaj zedelenmesine neden olacağı için gıda ürünlerinde kalite kontrolü hayatidir. Et ürünlerinde kıyma almanızı tavsiye etmem. Etin yüzey alanı arttığı için kıyma çok çabuk bozulacaktır. Kıymanızı taze çektirmeniz önemlidir. Bunun dışında bimin köfteleri lezzet olarak iyi sayılmaz.

 4. yeşim boluk dedi ki:

  Arkadaşlar bim aktüel ürünlerde sürekli satılan chef’s marka ürünleri tavsiye etmiyorum. Teflon kaliteleri çok düşük hatta teflon değil boya gibi. Bu tür ürünler ağır kansorejen kimyasallar içeriyor ve çok tehlikeli. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli teflon ya da seramik ürünleri tercih edin.

 5. Arif Çelik dedi ki:

  Bim mağazaları küçük esnafı bitirmiştir. Her sokak başına açtıkları şubelerle bakkalların ve küçük marketlerin ciddi derecede müşteri kaybetmesine neden olmuştur. Serbest piyasa kuralları gereği bunda sakınca görülmese de ailesinin rızkını iş yerinden kazanan küçük esnaf için çok büyük sorundur.
  Avrupa’da yerleşim yeri içerisinde büyük marketlere izin verilmez. Bizim bakkallar gibi küçük iş yerleri yerleşim yeri içerisinde bulunurken büyük süpermarketlerde şehir dışındadır. Büyük sermaye sahiplerine müsamaha gösterip küçük esnafı bitirme noktasına getiren hükümet ne acıdır ki oyunun büyük bölümünü küçük esnaftan almaktadır. Holding sahipleri her gün hükümete saldırırken, hükümet sermayeyi destekleyici çalışmalarına yıllardır devam ediyor. Artık hükümet yetkililerinin bu durumu görmeleri gerekiyor.

 6. Metin Özbulut dedi ki:

  Arif bey çok doğru söylüyorsunuz. Küçük esnafı düşünen yok , oy verdiğimiz parti başbakanı kalkıp küçük esnaf birleşsin büyük işletmeler açsın diyor. Bir bakkalın ne kadar sermayesi olur ki? 10 tane bakkal birleşse bir süpermarket açamaz. Yıllardır bu işle uğraşan biri nasıl 10 kişiyle birleşecek? Yazık çok yazık bu insanların çocukları var okuyan. Dediğiniz gibi %50 oy alan partinin oylarının çok büyük bölümü dar gelirliler tarafından veriliyor. Bu insanlar destekleneceği yerde zenginler destekleniyor. Ben küçük bir işyeri sahibiyim. Yıllık 1200 lira vergi veriyorum. Aylık gelirim 1500 TL. 12 ayın 1 ayı devlet için çalışıyorum. Zengin ne yapıyor vergi vermiyor bunun yerine şirketine lüks araç alıp çatır çatır biniyor. Bunlara seslenen yok. Ülkenin ekonomisinde ve pek çok alanda 10 yılda büyük gelişmeler yaşandı ama bizleri etkilemiyor. Başka partiye oy vereceğim ama diğerlerini çok daha acı şekilde gördük. Yaşım 54 birinin zamanında tüpgaz, yağ kuyruklarına girerdik, diğerinin zamanında %110 enflasyon gördük. Kötünün iyisi bunlar ama artık dayanacak güç kalmadı ya boş oy vereceğim ya da başka bir ülkeye çekip gideceğim.

 7. Deniz Soylu dedi ki:

  Arkadaşlar herkes hükümetten şikayetçi ama yine %50 oy veriyorsunuz, madem beğenmiyorsunuz oy vermeyeceksiniz arkadaşlar. Devletin durumu ortada satılmadık kurum kalmadı, kendi kurumlarının duyurduğu sahte verilere inanıp yok enflasyon %8-9 yok IMF’ye borç bitti diye inanıyorsunuz. Ne diyeyim kurunun yanında yaş da yanıyor.

 8. admin dedi ki:

  Arkadaşlar lütfen konuyu dağıtmayınız. Sadece bim aktüel ürünler hakkında yorum yapınız.

 9. nazım dedi ki:

  merhaba tereyağınızdan şikayetçiyiz o nebiçim yağ lütfen onu kaldırın

 10. Salih akıncı dedi ki:

  Herkes bim marketlere kuyruk acısıyla yüklenmiş ama tüketiciyi düşünen yok. Bakkallar kusura bakmasın eskiden bu marketler yokken tuttuklarını öpüyorlardı. Her şey çok pahalıydı ve çeşit yoktu. Bakkal kaça verirse alıyorduk elimiz mahkumdu veresiye defteri ondaydı. Şimdi şükür kredi kartımız var istediğimiz yerden onlarca çeşit ürünü kimseye boyun eğmeden alıyoruz. Eskiden bakkal aceba bişey diyecek mi ay sonu da geldik diye utanarak alışveriş yapardık. Her meslekte olduğu gibi zamanla bazı meslek grupları da ölüyor, bakkallarda bir gün kaybolacak.

 11. Sevim Çalık dedi ki:

  Bim marketlerde olmasaydı benim gibi turistik bir kasabana yaşayan insanların hali ne olurdu bilemiyorum. Dışarıda esnaf normal fiyatın 2 katına satış yapıyor turist bunlar zengindir diye. Bim Türkiye genelinde sattığı fiyatın aynısına satış yapıyor sonra neymiş küçük esnaf ağlıyormuş bırakın bu işleri.

 12. Mert Sevim dedi ki:

  Bim sattığı birçok üründe ortalama kalite sunuyor ama dar bütçeli aileler ve öğrenciler için bulunmaz fırsat. Ben Ankara’da üniversite okuyorum arkadaşlarla birlikte bekar evindeyiz. Yanımızda Migros var ama fiyatlar çok uçuk. Bim de ki dost yoğurt , sebze meyveler, bakliyatlar gerçekten uygun fiyatlı. Tamam çok kaliteli değil ama bütçesi düşük olanlar için çok iyi. Bim olmasaydı bulunduğumuz semtten alışveriş yapmak çok zor. Ayrıca aktüel ürünlere gelen elektronik eşyalar ve hırdavat ürünlerini istediğiniz zaman bulamıyorsunuz. Bimin en büyük eksiği bence taksitle alışveriş. Geçen haftalarda Asus notebook geldi çok iyi fiyatı vardı ama nakit param olmadığı için 200 lira fazla vererek başka bir yerden taksitle alabildim.

 13. Mehmet Akın dedi ki:

  Delik açma makinası ve zımba güzel görünüyor Cuma günü gidip bakacağım. Bim artık baydı son aylarda fiyatlar çok yükseldi eski ucuz fiyatları göremiyoruz artık. Ben genelde Şok ve A101 tercih ediyorum. Bim artık doyuma ulaşmış ki fiyatları yukarı itelemeye başladı.

 14. Zeliha Akcan dedi ki:

  26 parça plastik saklama kabı setini tavsiye ederim buzdolabında koku oluşumunun önüne geçiyor ve yiyecekler daha uzun süre saklanabiliyor. Koku yayan yiyeceklerini hava almayan bu kaplarda saklayabilirsiniz.

 15. derya dedi ki:

  bı ara rexona koltuk altı deodarntının 3 lu setını getıryodunuz uzun suredır o yok ne zaman satısa sunulabılır acaba bılgı verebılırmısınız

 16. Anonim dedi ki:

  zımba teli bulamıyorum nereden alacağız

BİR YORUM YAZ