Bim 2 Ağustos 2013 aktüel ürünler kataloğu

 • 25 Temmuz 2013
Bim 2 Ağustos 2013 aktüel ürünler kataloğu

Bim mağazalarında aktüel ürün kampanyaları devam ediyor. Bimde gelecek hafta 2-9 Ağustos 2013 tarihleri arasında satışa sunulacak ürünlere ait kampanya kataloğu yayınlandı. Bim 2 Ağustos 2013 kataloğunu aşağıda bulabilirsiniz.

Bim 2 Ağustos 2013 aktüel ürünler listesi

 • Chef’s pratik tencere tava seti 55 TL
 • Güral Porselen 22 parça kahvaltı seti 49 TL
 • Uzaktan kumandalı drift araba 22.50 TL
 • Sharp shot 16.50 TL
 • Kıyafetli bebek 16.50 TL
 • Cam meyvelik 9.90 TL
 • Cam kavanoz 5.90 TL
 • Otantik şekerlik 12.50 TL
 • Dip boyalı 6’lı bardak 6.95 TL
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 35 YORUM
 1. Selim Arkın dedi ki:

  Bu ne hız böyle teşekkür ederiz katalog için. Bim aktüel ürünleri her hafta sayenizde yakından takip ediyoruz. Bim de son haftalarda satılan ürünler pek ilgimizi çekmiyor. Bu hafta hanıma sorayım tencere setini chefs ürünlerini beğeniyoruz mehtap tarafından üretiliyor ve kalitesi fiyatına göre çok iyi.

 2. Sevim Sayıner dedi ki:

  Tencere seti ve kahvaltı seti çok güzel ama işçi ailesiyiz bütçemiz belli peşin alışveriş yapamıyoruz. Bim ne zaman taksitli alışverişe imkan sağlayacak?

 3. Selim Cemil dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar bu sharp shot nedir, oyuncak mı, bilgi verebilecek olan varsa şimdiden teşekkürler.

 4. admin dedi ki:

  Selim bey bir tür oyuncak bu. İçerisine 4 adet çubuk takılıyor ve bunları fırlatıyor. Bir nevi dart gibi yani. Çocuklar için olmadığı kesin.

 5. admin dedi ki:

  Bim 2 Ağustos haftasının en dikkat çeken ürünü chef’s marka pratik tencere seti. Bimin Mehtap firmasına ürettirdiği bu teflon tencereler daha önceki deneyimlerime göre fiyatının üzerinde bir kaliteye sahip. Mutfağınızın ihtiyacı varsa mutlaka bim mağazalarına giderek ürünü inceleyin.

 6. Mehmet Zeki dedi ki:

  bimden akülü arabayı aldık evde denedik çalışmadı. ürünü bime geri iadesini yapmak için gittiğimizde BİM mağaza sorumlusu ürünün garantili olmadığını ve iadesinin söz konusu olmayacağını söyleyerek arabayı elimize vererek bizi yolladı. Bende bu haksızlığı Kaymakamlıktaki Tüketici Hakları Heyetine başvurarak hakkımı arayacam. Bu oruçlu günde bize eziyet çektirdiği için BİM’deki tüm yetkililere hakkımı helal etmiyorum. böyle bozuk, dandik ve garantili olmayan mal satıp bizi kandırdıkları için

  Mehmet zeki iş
  05444641346

 7. admin dedi ki:

  Mehmet bey bim mağaza sorumlusu saçmalamış. Ürün garantilidir ve iade hakkınız ürüne zarar vermediğiniz müddetçe vardır. Konuyu Bim bölge merkezine iletmelisiniz. Bölge merkezi için bim mağazasından telefon alabilirsiniz. Hangi şehirde yaşadığınızı belirtirseniz memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız.

 8. Metin Akcan dedi ki:

  Bim de bu hafta işe yarar bişey yok. Hep bayanlar için ürünler gelmiş. Bayram öncesi eskiden Hatemoğlu ürünleri satılırdı şimdilerde çin işi ucuz ürünler yüksek fiyatlarla satılıyor. Bimden memnun değiliz artık diğer ürünlerde de fiyatlar yerel market fiyatlarının üzerinde seyrediyor. Buradan Bim yetkililerine sesleniyorum makul fiyatlara geri dönün.

 9. Süleyman dedi ki:

  abi bilen varsa yardımcı olsun lütfen efsane olmuş toolmaxx park sensörü
  arıyorum BİM 2013 yılı içerisinde vercekmi?

 10. admin dedi ki:

  Süleyman bey Bim Toolmaxx park sensörünü her yıl satışa sunuyor. Hangi ayda satılacak bilgimiz yok.

 11. Cemal Çetiner dedi ki:

  Arkadaşlar bu uzaktan kumandalı drift arabasının esprisi nedir diğer oyuncaklardan farkı nedir, bu fiyata daha iyi seçenekler var mı? 8 yaşındaki oğlum için almayı düşünüyorum önerir misiniz?

 12. Zeynep Avcı dedi ki:

  Birçok kişinin aksine bu hafta gelecek ürünler çok işime yarayacak. Satılan mutfak malzemelerinin birçoğu piyasa fiyatının altında ve hemen yanımızdaki bim mağazasında satılıyor. Siteniz sayesinde de ürünleri inceleyip alabiliyoruz.

 13. Mustafa ilbey dedi ki:

  Arkadaşlar herkes bim pahalı demiş ama bence öyle değil herkes büyük şehirde yaşamıyor. Antalya’nın turistik bir kasabasında yaşıyorum ve burada esnaflar alışveriş yapmak çok zor bizi de turistler gibi yolunacak kaz olarak görüyorlar. Bim saolsun ki uygun fiyata alışveriş yapabiliyoruz. Aktüel ürünlerde satılan ev Gereçleri harika ve burada kapisiliyor.

 14. Eren dedi ki:

  Drift arabasının boyutu hakkında bir bilginiz var mı

 15. admin dedi ki:

  Eren bey drift arabasının boyutları hakkında bilgi yok. Tahminime göre 30cm uzunluğunda.

 16. Metin Tekin dedi ki:

  Merhabalar,

  Teflon maddesi Nasa tarafından uzay mekiklerinin dış yüzeyinde ısıya karşı oluşturulan bir katman olarak kullanılıyor. Son 20 yıldır mutfak ürünlerinde tava ve tencere yüzeylerinde kaplama olarak kullanılan teflon aslında petrol türevli kimyasal bir madde. Ciddi bir kanserojen olan teflonun yiyeceklerle yüksek ısıda teması sonucunda çok ciddi sağlık sorunları oluşturacak kimyasalları vücudumuza alıyoruz. Doğallıktan uzak yiyecek ve içecekler bu tür zararlı mutfak ürünleri ile birleşince kanser vakalarındaki artış giderek büyüyor.
  Peki ne yapmalıyız?
  En sağlıklı pişirme aracı kaliteli çeliktir. Kaliteli çelik yapışmaz ve temizlemesi kolaydır. Son yıllarda ortaya çıkan seramik tencere ve tavalarda iyi birer teflon alternatifidir. Unutmayın sağlık şakaya gelmez. Lütfen ailemiz için ucuz mutfak ürünlerinden uzak duralım.

 17. ceyda dedi ki:

  kıyafetli bebeğin betül kıttasiyede 1000 dekoratif 10 et bebek 10 tl bim bence kazıklıyor.

 18. Devrim Öncül dedi ki:

  Site yöneticisi yazdıklarımı yayınlamayacak ama yine de yazayım. Herkes bim bim demiş ne buluyorsunuz burada bilmiyorum ucuz diye kalitesiz ve bozuk ürünleri almak ne kadar saçma. Ucuz mal alacak kadar zengin değilim demiş ne güzel demiş. Gidin bilinen marketlerden yıllardır kendini kanıtlamış markalardan alışveriş yapın. Gıda şakaya gelmez kendinizi zehirlemeyin. Aktüel ürünlermiş peh , çin işi adi ürünleri getirip kampanya adı altında satıyor bim buna aldanmayın.

 19. gülay dedi ki:

  Vakumlu hurç hangi mağazanızdan alınabilir.

 20. Mert Okan dedi ki:

  Devrim bey milyonlarca müşteri memnunken sizin yazdıklarınız çamur atmaktan öte geçemez. Devrim ismi ve bim düşmanlığı bana hiç yabancı gelmiyor. Bu ülkede en beğenilen marketler zinciri bimdir. Birçok kişi beğenerek alışveriş yapıyor. Senin o güvenilir marka dediklerini son günlerde yaptıkları sahtekarlıklarla daha iyi gördük. Reklamı yapılan ürün her zaman iyidir mantığı bilinçli tüketiciyle alakası olmayan bir düşünce. Kim ne derse desin bim büyüyor ve büyümeye devam edecek.

 21. Zahide Salman dedi ki:

  Arkadaşlara katılıyorum bim son aylarda fiyatlarını ciddi olarak artırdı. Marka ürünlerle ve yerel marketlerle arasında fiyat farkı kalmadı dolayısıyla bizim de bimi tercih etmek için nedenimiz kalmadı. Eskiden fiyatlar uygundu umarım eski günlerine dönerler yoksa kaybeden kendileri olur. Artık tüketiciler olarak bilinçliyiz kampanyabul gibi siteleri takip ederek en ucuz fiyatla ürün satan marketler hangisiyse onu tercih ediyoruz. Benim son zamanlardaki favorim a101 ve şok mağazaları size de tavsiye ederim.

 22. Ahmet Çelik dedi ki:

  Arkadaşlar tartışmaya gerek yok isteyen istediği yerden alışveriş yapar. Herkesin bir bütçesi var bizim gibi düşük bütçeli aileler için bim vazgeçilmez. Kaymak tabaka zaten en lüks alışveriş merkezlerinden fiyatını bile bilmeden alışveriş yapıyor. Bimden memnunuz saolsunlar.

 23. Yeliz Çetin dedi ki:

  Bim 2 Ağustos ürünlerinin tamamı bunlar mı yoksa başka katalog var mı? Tencere tava setini alacağım 2 yıl garantisi mevcut mu? Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim. İyi günler.

 24. Alp dedi ki:

  Drift arabası ne zamana kadar satışta duracak

 25. Alp dedi ki:

  Drift arabası ne zamana kadar satışta duracak bide katalogtaki gibi iki rengimi var

 26. admin dedi ki:

  Alp bey drift arabası 2-9 Ağustos 2013 tarihleri arasında satışta olacaktır.

 27. Alp dedi ki:

  Tüm bimlerde olacak demi mesela ikitellide bide iki rengimi var

 28. Meryem Cengiz dedi ki:

  Arkadaşlar Güral porselen kahvaltı seti hakkında ne düşünüyorsunuz. Nevşehir’de yaşıyorum ve burada fiyatlar çok daha yüksek. Güral Porselen bim için daha düşük kalitede ürün üretmiş olabilir mi? Çeyizim için bu seti almamı tavsiye eder misiniz. Teşekkürler.

 29. Alp dedi ki:

  Son iki sorum olacak drift arabası pillimi şarzlı mı bide 2 Ağustos da alacamda drıft arabasını saat kaçta gelmiş olur

 30. admin dedi ki:

  Alp bey drift arabasının 2 rengi var. Bimde 2 Ağustos 2013 Cuma saat 9:00 sonrasında bulabilirsiniz. Araba pillidir.

 31. admin dedi ki:

  Meryem hanım Güral Porselen markası adı altında satılan bu porselen set bime özel fiytla satılıyor. Türkiye genelinde binlerce mağazası olan bir firma için fiyatın düşük olması gayet normal. Güral Porselenin firma imajını zedeleyecek bir düşük kalite politikası izlemesi saçma olur.

 32. Alperen dedi ki:

  Bu drif arabası kesin tüm bimlerde olacak mı yani kesin gelicekmi hemen almayı düşünüyorumda

 33. Alp dedi ki:

  Bu drif arabası kesin tüm bimlerde olacak mı yani kesin gelicekmi 2 Ağustos’da hemen almayı düşünüyorumda

 34. hayal dedi ki:

  9 agustosun katalogunu ekleyebilirmisiniz?

 35. Anonim dedi ki:

  drift arabsının markası nedir

BİR YORUM YAZ