Bim 21 Şubat 2014 aktüel ürün katalogları

 • 14 Şubat 2014
Bim 21 Şubat 2014 aktüel ürün katalogları

Bim aktüel ürünlerde bu hafta 21 Şubat 2014 Cuma günü satışa sunulacak aktüel ürünlere ait kampanya kataloglarını internette ilk olarak kampanyabul.org adresinde. Bim 21 Şubat 2014 ürünlerinde Akülü vidalamadan ışıldağa kadar beylerin ilgisini çekecek birçok ürün satışta olacak. Hanımlar için kaseler, meyvelikler, askılar ve ev yaşamını kolaylaştıran birçok ürün bim mağazalarında sizleri bekliyor olacak.

Beyler özellikle tornavida setlerini inceleyin. Kalite olarak çok iyiler ve birçok işte yardımınıza yetişecektir. Işıldak ledli olduğu için yaklaşık 10 saat süreyle size ışık sağlayabilir.

Ürünler hakkında merak ettiğiniz tüm soruları aşağdaki yorum panelini kullanarak bize iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. serdar dedi ki:

  sevgililer gününde bu hediyeler çok anlamlı testere yi çok beyendim bana bu güzel günde neler çagrıştırdınız

 2. admin dedi ki:

  Serdar bey ürünler gelecek hafta satılacak, testere bilinçaltınıza etki ettiğine göre sevgiliden yana çok dertlisiniz sanırım :)

 3. ramazan dedi ki:

  merhabalar dramel seti tekrar ne zaman satılacak.kolay gelsın

 4. admin dedi ki:

  Ramazan bey gravür setinden bahsediyorsunuz sanırım. Bim aktüel ürünler genellikle her yıl aynı dönemde satılıyor. Gravüs seti geçen yıl Eylül ayında satılmış bu yıl da Eylül döneminde satılacaktır. Saygılarımla…

 5. Mustafa Özkul dedi ki:

  Merhabalar, sayın admin ben akülü vidalama ve matkabı almak istiyorum tavsiye edermisiniz?

 6. admin dedi ki:

  Mustafa bey her iki üründe fiyatlarına göre güzel ürünler. Ev işleri için 200-300 TL verip kaliteli bir ürün almak pek mantıklı olmaz. Amatör işlerinizde matkap fazlasıyla yetecektir. Akülü vidalamayı ne amaçla kullanacaksınız bilmiyorum ama arada sırada kullanmak için alıyorsanız almayın. Bu tür ürünlerde pil olarak Li-ion tip pil kullanılmadığı için bir süre bekledikten sonra full şarj olsa da boşalıyor. Tam şarj ettiğiniz matkap bir bakıyorsunuz boş ve işinize yaramıyor. Devir ayarlı bir matkapta işinizi görecektir. Sadece matkabı alın ve çalıştığınız yerde elektiriğe bağlayın. Matkap çok daha güçlü ve kullanışlı olacaktır. Saygılarımla…

 7. Melek Seçkin dedi ki:

  MErhabalar aktüel ürün duyuruları için teşekkür ederim her hafta sitenizi takip ediyorum. Bu hafta tezgah testere satılacakmış ne işe yarıyor ki bu alet her yıl satılıp duruluyor.

 8. admin dedi ki:

  Melek hanım ilginiz için teşekkür ederiz. Tezgah testere çok kullanışlı bir ürün Ortasında bir testere mevcut gördüğünüz gibi. Bu tezgah üzerinde odun doğrayabilir, kalas kesebilirsiniz. Hem hobi aleti hem de köyde yaşayanlar için kullanışlı bir alettir. Kurban bayramında bu makinayla kemik doğrayanlar bile var. Anlayacağınız ne işe yapacağı size bağlı.

 9. aysel dedi ki:

  selm bu haftakı porselenler cok güzeldi alamadim acaba daha nezaman gelir.

 10. admin dedi ki:

  Aysel hanım porselenler 3-4 haftada bir aktüel ürünlerde satılıyor. Bim aktüel ürünleri takip etmenizde fayda var.

 11. Yasemin Akıncı dedi ki:

  Bimde bu hafta satılan çay makinası hakkında ne düşünüyorsunuz? bu fiyata başka alternatif ürünler varmı ayrıca çayı soğuttuğu söyleniyor bu ürünlerin doğru mu?

 12. admin dedi ki:

  Yasemin hanım çayı soğutan ürünler üst kısmı cam olan modeller. Bimdeki ürün gibi üst kısmı demlik şeklinde yalıtımlı olan modellerde böyle bir sorun olmuyor. Ürünün Demlik kapasitesi 0.7 lt, Su haznesi 1.8 lt bu kapasite bizim için yeter diyorsanız alabilirsiniz. Fiyatına göre iyi bir ürün. King, Sinbo ürünleri ile aynı ayarda diyebilirim. En iyisi 21 Şubat Cuma günü bim mağazasına giderek ürünü inceleyin ve kararınızı verin. Saygılarımla…

 13. Mehtap bozkurt dedi ki:

  Merhaba çamaşır kurutma askılığını merak ettim diğerlerine göre kullanışlı mıdır?

 14. admin dedi ki:

  Mehtap hanım çamaşır askılığı çok beğenilen bir ürün. Farklı pozisyonlarda çamaşır asmanıza izin veren bir yapısı var. Böylelikle fazla yer kaplamadan çamaşırlarınızı asabiliyorsunuz. Fiyat olarak dışarıda da 50 TL civarında bulabilirsiniz. 21 Şubat sabahı ürünü bimde görüp inceleyerek alabilirsiniz.

 15. mehmet arabacı dedi ki:

  merhabalar meifer teskahlı testereyi nezaman satışa girer yada firmasından nasıl temi n edebilirim

 16. admin dedi ki:

  Mehmet bey tezgah testere yılda 2 defa satışa sunuluyor. Bim mağazanızdan stokla ilgili bilgi alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ