Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 24 Ocak 2014 aktüel ürünler broşürleri

  Bimde gelecek hafta 24 Ocak 2014 Cuma günü satılacak aktüel ürünleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Bim 24 Ocak 2014 aktüel ürünler listesi

  • Mehtap stone mermer desenli tencere 22cm 28.90 TL
  • Mehtap Wok tava 24 cm
  • Porselen kase seti 4’lü 11.90 TL
  • Porselen baharatlık 3’lü 19.90 TL
  • Kahve ve krema köpürtücü 9.95 TL
  • Isıya dayanıklı sütlaç kabı 2’lü 9.95 TL

   

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
  1. bim dedi ki:

   vermiş olduğunuz katalog yanlış.

  2. admin dedi ki:

   Gerekli düzenleme yapılmıştır.

  3. ahmet dedi ki:

   Hocam bu vidalama nasıl acaba bir yorum yapabilir misiniz?
   Aceba almaya değer mi? Çantası felan hoşuma gitti fiyatt uygun galiba kalitesini bilmiyorum ama bim aktüelde çok alt kalite malzeme satılmıyor herhalde kalite ve kullanışlılık hakkında yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. Saygılar.

  4. admin dedi ki:

   Ahmet bey bu tür ucuz vidalama aletlerinde en büyük sorun birkaç ay sonra gücünü kaybeden piller. Cihazı şarj ediyorsunuz ve birkaç hafta sonra iş için çalıştırmak istediğinizde çalışmıyor. Güç olarak da fazla beklentiniz olmasın.

  5. Melek Yasiner dedi ki:

   Merhaba, birkaç yıldır sitenizi takip ediyorum. Özellikle bim aktüel ürünlerde farlı ve temiz haberlerinizle en beğendiğimiz site kampanyabul. Diğer sitelerde reklama boğulmuş kataloglardan birşey okunmuyor ama sizin kataloglarını gayet temiz ve okunabilir. Bu bakımdan size teşekkür ediyorum. Soruma gelecek olursam tava ve tencereleri tavsiye eder misiniz?

  6. admin dedi ki:

   Melek hanım iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Diğer siteler genellikle aktüel ürünler konusunda yayın yapıyor ama bizim sitemiz yüzlerce kategoride sizlere kampanya haberi sunuyor. Kataloglarda site ismini koymamızın sebebi diğer sitelerin izinsiz yayın yapması. Chef marka tava ve tencereler bim aktüelte yıllardır satılıyor. Teflon kalitesi ile ilgil şikayet yok. Chef’s marka ürünleri Mehtap bim adına üretiyor. Mehtap tava ve tencelerinin kalitesine benzer diyebiliriz. Saygılarımla.

  7. Mustafa Aktaş dedi ki:

   Şarjlı tornavida setini kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bir heves alıyorsunuz ama küçük vidaları bile açamayacak güçte bir cihaz. Üstelik şarj edip koyuyorum birkaç gün sonra şarjı sıfıra iniyor. Bende geçen yıl aldım böyle bir şey ama hiç kullanamadım. Büyük boyutlu 12 volt olanı aldım yine randıman alamadım. En sonunda yeter dedim ve 150 liraya Bosch aldım rahat ettim. Şimdi metal delme işinden tut sıkışmış vidalara kadar her işte en büyük yardımcım. Kesinlikle ucuz diye bu tür ürünlere aldanmayın.

  8. admin dedi ki:

   Mustafa bey haklısınız. Ürün ucuz olduğu için birçok kişiye cazip geliyor. İşe yarar denerek alınan bu tarz ürünler bir köşede kalıyor ve unutuluyor. Şarjlı vidalamaların en önemli özelliği vida ile delik açmak, ve hızlı montaj. Ne yazık ki bu ürünler bu işleri yapmaktan çok uzaktalar.

  9. admin dedi ki:

   Yeni farkettim toolmax vidalama seti yanında aliminyum taşıma çantası içinde 102 arça aksesuarla geliyor. Aksesuar seti içinde birçok uç ve gerekli aparatlar vardır. Şimdi vidalamayı bir kenara bırakırsak sadece bu aksesuar seti için bile 29 TL ödenir. İhtiyaç halinde bu aksesuarların elinizin altın bulunması çok işe yarayacaktır. Önceki yorumlarımın aksine bim 24 ocak ürünlerinde satılan toolmax vidalama setini tavsiye ediyorum.

  10. Zeynep Akıncı dedi ki:

   Admin merhaba, kulaktan ateş ölçeri bebeğimiz için almayı düşünüyorum uzun süre sıkıntısız kullanabilirmiyiz yoksa daha kaliteli marka ürünler tercih etmeliyiz? Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim aktüel ürünlerin her hafta takipcisiyiz.

  11. admin dedi ki:

   Zeynep hanım bebek ve çocuklarda ateş çok önemli bir husus evlat sahipleri iyi bilir. Bu bakımdan bu iş şakaya gelmez. Bu tür ateş ölçer cihazlarda kulak memesinden ölçüm en sağlıklı yöntemdir. Cihazın kalitesine göre kesin sonuç değişebilir. Sağlıklı çalışan cihazlar arasında birkaç derecelik fark olabilir. Cihazı alıp sağlık merkezlerindeki cihazların ölçümleri ile karşılaştırarak kafanız rahat bir biçimde kullanabilirsiniz. Bebeğiniz için cıvalı termometrelerden de yedekte bulundurun ve ölçümleri beraber yapınız. Bizi takip ettiğiniz için ben teşekkür ederim. Saygılarımla.

  12. admin dedi ki:

   Kulaktan ateş ölçer özellikleri
   Kızılötesi dijital termometre
   2 adet AAA pil ile çalışır
   20 adet değiştirilebilir sonda başlığı

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.