Bim 27 Temmuz 2012 aktüel ürün fırsatları ve haftanın inserti

 • 19 Temmuz 2012
Bim 27 Temmuz 2012 aktüel ürün fırsatları ve haftanın inserti

Bim marketlerde aktüel ürün fırsatları devam ediyor. Bim 27 Temmuz 2012 Cuma gününe özel satışa sunulacak aktüel ürünler ortaya çıktı. Kampanyabul.org olarak bim 27 Temmuz haftasında yeralan ürünleri aşağıda listeledik. 27 Temmuz haftasında çeyiz toplayan hanımları ve mutfak ihtiyacı olan hanımlara özel ürünlere yer verilmiş. Erkeklerin ilgisini çekecek herhangi bir ürün yok.

Bim 27 Temmuz 2012 aktüel ürünler listesi

Kütahya porselen kare yemek takımı 48 parça 125 TL

Chef’s Sahan seti 3’lü 29.90 TL

Chef’s krep omlet tavası 6.90 TL

Bayan gecelik 6.95 TL

Bayan atlet şort pijama takımı 7.90 TL

Fitted çarşaf tek kişilik 8.90 TL

Banyo havlusu 6.50 TL

El havlusu 2’li 6.95 TL

banyo paspası 4.95 TL

Oyuncak piknik seti 7.50 TL

Basket potası küçük 5 TL

Pvc masa örtüsü 3.90 TL

Haftanın önerileri

Kan portakalı Yedigün 1.50 TL

İftar sonrası karışık bitki çayı 2.95 TL

Gliss sıvı saç kremi 6.95 TL

Yağlı pişirme kağıdı 1.95 TL

Ürünler hakkında detaylı bilgileri ve görselleri aşağıdaki 27 Temmuz 2012 insertinde bulabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Mustafa Şahin dedi ki:

  Merhaba 2 haftadır bakıyorum bim ürünleri hep bayanlar için oluyor. Erkeklerin ilgisini çekecek ürünler bekliyoruz. Özelikle hırdavat ürünleri çok işimize yarıyor. Özellikle tobleron çikolatalardan istiyoruz muhteşem oluyorlar. Ayrıca eskiden aktüel ürünlerde daha kaliteli giyim ürünleri olurdu. hatemoğlu ürünleri güzeldi şimdi neden işportda kalitesinde giyilmeyecek ürünler satılıyor. Yıllardır bim marketlerde taksit olayı gelmedi. En azından anlaşmalı bankalarla taksit kolaylığı sunulsa iyi olur. Teşekkürler

 2. Zehra Yııldız dedi ki:

  Bim çalışanlarına ve firmaya teşekkür ediyorum. Evlilik hazırlığı yapan biri olarak bim 27 Temmuz ürünlerine bayıldım. Özellikle porselen yemek takımı çok işime yarayacak. Kütahya porselen gibi kaliteli bir firmanın ürünleri olması çok daha güzel. Sahan setiyle birlikte alacağım ama öderken gerçekten zor olacak. Benim gibi kredi kartı sahiplerine taksit yapılsa çok iyi olurdu. Umarım bim çalışanları 27 Temmuz sabahı ürünleri tezgah altı yapıp kendilerine saklamazlar ne yazık ki bu da çok oluyor bimlerde.

 3. Recep aygan dedi ki:

  Bu hafta erkeklere göre pek bir ürün yok. Bekar evindeyiz tavaların teflonu kalktı artık şu tava takımından almak lazım. Chef’s markası nasıldır kullananlar yorum yaparsa çok sevinirim. İyi ramazanlar…

 4. Zeynep Çakır dedi ki:

  Bim 27 Temmuz cuma günü porselen yemek takımlarından almak istiyorum fakat bulunduğumuz mahalledeki çalışan 27 temmuz günü gelecek tüm porselenlerin ayrıldığını söyledi. Bunun nasıl mümkün olduğunu sorduğumda sürekli müşterilere ayırdıklarını söyledi. ankarada bim mağazalarını şikayet edebileceğim bir yer var mı? Böyle birşey mümkün olabilirmi, ben sürekli bu mağazadan alışveriş yapıyorum ama çalışanlarla muhabbetimiz olmadığı için bana cuma porselenden alamayacağımı söylüyorlar. Ben yinede sabah erkenden gidip şansımı deneyeceğim. Bu arada bu ürünü yanı fiyatla ankarada başka bir yerden bulabilirmiyim bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.

 5. memet dedi ki:

  bidaki hafta işallah daha güzel şey gelir

 6. neslihan bilge dedi ki:

  48 parça porselen takımı tekrar ne zaman bulabiliriz bimde

BİR YORUM YAZ