Bim 5 Ekim 2012 aktüel ürünler kataloğu

 • 29 Eylül 2012
Bim 5 Ekim 2012 aktüel ürünler kataloğu

Bim marketlerde aktüel ürün fırsatları devam ediyor. Bimde 5 Ekim 2012 Cuma günü satışa sunulacak aktüel ürünler kataloğu ortaya çıktı. Bim 5 Ekim ürünlerinde en dikkat çekici ürün Homemax derin dondurucu 100 litre iç hacmi ve A enerji sınıfı özellikleriyle 375 TL fiyatla satışa sunuluyor. Diğer ürünleri ve fiyatlarını aşağıdaki liste ve katalogda bulabilirsiniz.

Bim 5 Ekim 2012 aktüel ürünler listesi

Homemax derin dondurucu 375 TL

 • A enerji sınıfı
 • Tezgah altı ve ofis kullanımına uygun
 • Net 100 litre iç hacim
 • Ayarlanabilir termostat

Patchwork yatak örtüsü 69 TL

Fakir ekmek kızartma makinası 34 TL

Bluelight ses bombası 19.90 TL

 • 3 GB’a kadar Micro SD ve transflash kartlarla uyumludur
 • Bilgisayara, cep telefonuna, MP3/4 vb.ses çalara bağlanabilir

Aşağıda Bim 5 Ekim 2012 kataloğunda diğer ürünleri ve detayları inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Mustafa Çankaya dedi ki:

  Arkadaşlar ses bombasını geçen yıl almıştım halen annem kullanıyor. Sesi çok kaliteli olmasada ses yüksekliği dış mekanlarda yeterli seviyede. Micro sd kartta bulunan mp3’leri sorunsuz olarak çalıyor. Kesinlikle tavsiye edilebilir bir ürün.

  Diğer yandan derin dondurucuyu almak istiyorum 100 litre hacim konseerveler için yeterli olurmu ve yıllık kaç liralık elektrikli tüketir bilen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

 2. Nesrin Aziz dedi ki:

  Bim 5 Ekim 2012 ürünlerinde satılan Homemax derin dondurucuyu tavsiye edmiyorum. Piyasada Vestel ve Aristonun 100 litrelik derin dondurucuları bu fiyata taksitle satılıyor. Hepsiburada sitesinde Ariston 399 TL a+ enerji sınıfında ve 12 taksitle alınabiliyor. Hediye çeki kart puanı derken 100 TL daha indirimli alınabilir. Marka ürünler varken servisi bile belli olmayan çakma markalara aynı parayı vermek saçma. 250 TL fiyatla satılsın düşünülebilir.

 3. Cem Sakin dedi ki:

  Ses bombasını çok övüyorlar bakalım 5 Ekim günü bende almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar nasıl memnunlarmı sınıfta öğrencilere video izlettirirken yeterli gelir mi?

 4. Musa Sol dedi ki:

  Bu hafta bimde bişey yok artık aktüel ürünler tat vermemeye başladı. Fiyatlarda ciddi indirimler olmalı.

 5. Cengiz Atmaca dedi ki:

  Arkadaşlar ses bombasını tavsiye ederim ses seviyesi standart bir notebook hoparlörü kadar. Ses bombasının en önemli özelliği kart üzerinden mp3 çalabilmesi. Bunun dışında 20 liraya cep teelfonlarınızı müzik kutusuna çevirebilirsiniz. Çok şey beklemeyin!

 6. Zahide Salman dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar Bim 5 ekim aktüel ürünlerde derin dondurucu hakkında merak ettiğim bir konu var. Bu tip dondurucular aylık ne kadar elektrik tüketimine neden oluyor. Malum elektrik fiyatlarında konserveler için kullanmak mantıklı olurmu?

BİR YORUM YAZ