Bim 6 Aralik 2013 aktüel ürünler broşürü

 • 29 Kasım 2013
Bim 6 Aralik 2013 aktüel ürünler broşürü

Bim aktüel ürün indirimleri devam ediyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da bim kampanya broşürlerini ilk kez internette siz takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bimde bu hafta 6 Aralık 2013 Cuma günü satılacak aktüel ürünlere ait kampanya broşürlerini aşağıda bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Zeynep Akcan dedi ki:

  Admin merhaba, arzum şarjlı blender setini almak istiyorum. Şarjsız olanlara göre gücü nasıldır, bu fiata daha iyi bir ürün tavsiye edermisiniz. Şimdiden teşekkürler.

 2. admin dedi ki:

  Zeynep hanım merhaba. Mutfak aletlerinde en deneyimli markalardan biri olan Arzum kaliteli ürünleri ile tanınıyor. Şarjlı blender seti mutfakta yoğun olanlar için güzel bir tecih olacaktır. Kablo ve prize bağımlı olmadan istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Yoğun olarak blender kullanan bayanlar şarjlı tercih edebilir. Çok sık blender kullanmayan bayanlara elektrikli tavsiye ederim. Elektrikli güç olarak her zaman daha avantajlı olacaktır. Birkaç yıl sonra içerisinde bulunan pil ömrünü tamamladığında yenisi ile değiştirmek pahalıya mal olacaktır. Bu ürün n11 gibi sitelerde kuponlar takip edilerek 100 lira altında alınabilir aklınızda olsun. Saygılarımla.

 3. Mert Çalışkan dedi ki:

  Arkadaşlar mekanik tansiyon aleti gayet güzel görünüyor. Doktora danıştım ve en sağlıklık ölçümün mekanik cihazlarla yapıldığını söyledi. Ben Kullanım kolaylığı olarak dijital olanlardan almak istiyorum. Merak ettiğim bir konu daha var bu mekanik aletlerle tek kişi kendi tansiyonunu ölçebilir mi? Mekanik ile aynı doğrulukta ölçüm yapan elektronik aletlerden tavsiye ettiğiniz bir marka model var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

 4. admin dedi ki:

  Mert bey merhaba. dijital tansiyon aletleride doğru ölçüm yapabilir ama hata payları mekaniklere göre daha fazladır. Gerçekte 12-8 olan bir tansiyon 13-9 ölçülmez. %10-20 aralığında bir hata payları olabilir. Önemli olan tansiyonun aynı cihazda ve aynı koşullarda takip edilmesidir. Koldan ölçer tansiyon cihazları büyük oranda doğru ölçüm yapacaktır. Braun ürünleri fiyatlarına göre güzel ürünler tercih edebilirsiniz. saygılarımla

 5. Yeşim Sertap dedi ki:

  Arkadaşlar tavaları kesinlikle tavsiye ederim. Chef’s marka olanları mehtap bim adına üretiyor ve gerçekten fiyatlarına göre harikalar. Özellikle balık tavasını tavsiye ederim. Tavanın içine tereyağ eritin ve hamsileri sık bir çekilde dizin. Hamsileri dizmeden önce mısır unu ve baharatlarla harmanlayın. Kapağını kapatarak orta ateşte kızartın. Kapak yardımıyla hamsileri dağıtmadan diğer tarafını da kızartın. Çok basit, ekonomik ve leziz bir menü olacaktır. Yanınada bolca salata yapmayı ihmal etmeyin.

 6. Sevim Çetin dedi ki:

  Arzum şarjlı blenderı 1 yıldır kullanıyorum harika bir ürün. Öncelikle kablosuz olması sayesinden mutfakta istediğim yerde kullanabiliyorum ve kablo işime engel olmuyor. Blender çok güçlü doğrayıcı bıçaklar ile etten tutun kuruyemişlere kadar herşeyi parçalayabiliyorum. Küçük kabı bulaşık makinasından yıkanabiliyor. Gözü kapalı alabilirsiniz ben 90 liraya almıştım geçen yıl bimin fiyatı biraz yüksek.

 7. şimal bilici dedi ki:

  Oyun konsolunu almak istiyorum ama bozulmasından endişe ediyorum yani kısa sürede bozulmasından ne dersiniz alayım mı?

 8. iizzo emmi dedi ki:

  ben treking bot alacam güzel mi bi soleyin

BİR YORUM YAZ