Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 7 Eylül okul çantaları, kırtasiye ürünleri fiyatları inserti

 • 31 Ağustos 2012

Bim 7 Eylül 2012 Cuma aktüel ürünlerinde okul ihtiyaçlarınız için kırtasiye ürünleri ve okul çantalarına yer vermiş. Ekonomik fiyatlar ve kaliteli ürünlerin yeraldığı bim 7 Eylül 2012 ürünlerinde yeralan indirimli ürün gruplarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bim 7 Eylül 2012 okul ürünleri listesi

Çekçekli okul çantası 13.50 TL

Ortaokul çantası 12.50 TL

Okul gömleği 9.50 TL

Taç toka seti 0.65 TL

Okul ayakkabısı 14.50 TL

İlkokul çantası 11.90 TL

Anaokul çantası 5.90 TL

Mantar pano 3.25 TL

Resim defteri 1.25 TL

Evrak dosyası 4.90 TL

Şeffaf dosya 100’lü 2.75 TL

Sunu dosyası 1 TL

Kaplama kağıdı 3’lü 0.75 TL

Bim 7 Eylül 2012 ürünlerinin devamını aşağıdaki insertte bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 22 YORUM
 1. Salih Zeki dedi ki:

  Teşekkürler bim. 3 çocuk sahibiyim kırtasiyelerde fiyatlar almış başını gitmiş. Özellikle bu yıl defter fiyatlarında ciddi artış olmuş. Bimin okul ürünlerini inceledim cidden piyasanın en iyi fiyatları sunulmuş. Ürünlerin çoğu ihtiyaç gereği alınacak ürünlerden casio hesap makinası çok hoşmuş işyerine birkaç tane almak lazım.

 2. melis akdeniz dedi ki:

  bi gün ben işten gelince bakıcımız bim market olduğunu söledi tabi bizim burda yok ben floryada oturuyorum orada hiç böyle yer yok o söyledi bana bim bazen iyi oluyomuş ama biz daha çok ‘ azcokying den alıyoruz a bayanlar ben yurtdışına çıkıyorum bimde bunun için gerekli olan ihtiyaçlar bulunuyormu

 3. çiğdem akbaba dedi ki:

  iyi ki varsın bim. bimsiz hayat düşünemiyorum. ah bir de sabahları kuyruk olmasa daha iyi olcaktı ama neyse yani beklemeye değer. gönül rahatlığıyla kullanıyorum ürünlerinizi teşekkürler BİM……

 4. buse dedi ki:

  bim okul malzemeleri hem çok ucuz hem de kaliteli ben her sene bimden alıyorum çok memnunum…

 5. Mustafa dedi ki:

  Bim marketlerde 7 Eylül 2012 günü kırtasiye alışverişimi yapmayı düşünüyorum. Fiyatlar baktığımda okul ürünlerinin uygun fiyatlı olduğu görülüyor merak ettiğim kalitenin nasıl olduğu. Ürünler çocuğum için sağlıklımı ayrıca birkaç kez kullanılıp atılan çin malı ürünlerse bim marketler imajına büyük zarar verir. Bakalım 7 Eylül sabahı alışveriş ii ilk iş bime gideceğim.

 6. Zehra Tekin dedi ki:

  Bim marketleri bende tebrik etmek istiyorum. Bize her zaman ekonomik ve kaliteli ürünleri ulaştırıyor. Ürünler yanında personel olarakta çok iyiler. Bu hafta bimlerde 7 Eylül Cuma günü okul kırtasiye ürünleri satılacak dediler inserti inceledim okula gidecek 6 yaşında çocuğum var ama onun için gerekli okul ürünlerini göremedim. Umarım her okul sınıfı için gerekli malzemeler elimize ulaşır.

 7. Ahmet Degirmenci dedi ki:

  7 eylul erken degilmi henuz okullar acilmadi. Defterleri,malzemeleri neye gore aliyorsunuz?

 8. Mert Can dedi ki:

  Yok erken değil memurlar için erken olabilir ama 7 Eylül-14 Eylül tarihleri arasında ürünler satışta olacak. Bakalım bizimde 4 çocuk var ihtiyaçlar hiç bitmiyor en ekonomik olarak nereden alabilirimin derdindeyiz. Bim okul ürünleri fena durmuyor ama kalitesi nasıldır onlarıda 7 Eylül Cuma günü sabah göreceğiz.

 9. Devrim Ergin dedi ki:

  Bu bimden alışveriş yapanlara kıl oluyorum. Sanki piyasadan ucuza mal satıyorlar adamlar en kalitesiz ürünleri tabiki ucuza verecek bizim vatandaşta hemen kapıda sıraya giriyor. Aklınızı başınıza alın bim kapitalist düzenin en büyük oyuncularından biri bu oyuna gelmeyin.

 10. suna dedi ki:

  bim ürünlerini çok seviyorum hem kullanışlı hemde ucuzz yani kısacası BiMİ TERCİH ETMELİSİNİZZZ :)

 11. Ahmet Kışla dedi ki:

  Yukarıda biri demiş ne diye bimi tercih ediyorsunuz diye. Bilmiyorum maddi durumu nasıldır ama dar gelirli vatandaşlar için olmazsa olmaz marketlerden biridir bim. Uygun fiyatlı ürünler ve her hafta gelen aktüel ürünler çok iyi. Ürünlerinde sorun olsa binlerce mağazası bulunan bu market zinciri hemen teşhir edilirdi. Fakat tek bir hatası bile yok. Sol görüşlü kesim tarafından sahiplerinin siyasi görüşü nedeniyle birçok kez karalanmaya çalışılıyor. Bimin terör yandaşları tarafından nefretle karşılanması ve sürekli saldırılması nasıl bir görüşe sahip kişilerin sahibi olduğunun göstergesidir. Bim 7 Eylül ürünleri de harika inadına bim inadına aktüel ürünler diyorum.

 12. ayşe yıldırım dedi ki:

  İNADINA BİM İNADINA BİM HEM KALİTELİ HEM HESAPLI .

 13. kerame avcı dedi ki:

  ahmet kışla ve ayşe yıldırıma kesinlikle katılıyorum.bimden güzel mağaza yok tavukları çok hoş ve lezzetli.centro çikolatalarına diyecek bir şey bulamıyorum o kadar güzel ki yemelere doyamıyorum.bili bili yumurtalarını çatlak varmı diye kontrol ediyorum (1 kez karşılaştım) böylece hiçbir sorun çıkmıyor.ayrıca şu konuya değinmeden geçemeyeceğim ki bim çok serin oluyor. kavurucu sıcak yaz günlerimde en büyük yardımcım.BİMİ ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSIN İYİKİ BİZİMLESİN AŞKIM <3

 14. elifcan dedi ki:

  haklısın

 15. sıla dedi ki:

  .ok güzel hele çanta çok üzel artık muradıma erdim aldiğım için çok güzel şeyler vardı. iyi ki almış.

 16. azranur dedi ki:

  bim hem ucuz hem kaliteli herkesin bimden alış veriş yapmasını tavsiye ederim.

 17. emrecan aslan dedi ki:

  tek markam le cola bim teşekkürle hem ucuz hem güzel :D

 18. fatma dedi ki:

  ben kul alışverişimi her sene burdan yapıyorum bütün ürünlerinni güzel ucuz kaliteli marka değil ama kaliteli bi markaya 1000 basar hakmardada uygun şeyler var onada bakım

 19. Meltem Güngörür dedi ki:

  Ben her sene kırtasiye alışverişimi bimden yaparım. Şu fosforlu kalemlere bayılıyorum. burada 5 adedini 1,25e alıyoruz fakat kırtasiyelerde 1 adedi 5 lira…

 20. Mesut dedi ki:

  Bim çok kaliteli hemde çok uygun bimi tercih edin teşekkürler

 21. Azra dedi ki:

  Bır kişi bir yorum yapmış bim ile ilgili kötü bir yorum sen yanılıyosun. Sanki bim kaliteli ürünler satmıyor .sen sanki hiç bimden alışveriş yapmadın .Aslında ben de senin gibilere kıl oluyorum. Yani böyle ucuz mağazalardan alış veriş yapan insanlara kıl olan insanlara kıl oluyorum .tabi anlayana ?

 22. Anonim dedi ki:

  Bize hep uygun fiyatıyla yardımcı oluyor tşk bim

BİR YORUM YAZ