Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 8 Temmuz – 15 Temmuz 2022 Cuma satılacak indirimli ürünler

  • 28 Haziran 2022
Bim 8 Temmuz – 15 Temmuz 2022 Cuma satılacak indirimli ürünler

Bim market Cuma aktüel ürünler kampanyası kapsamında gelecek hafta 8 Temmuz – 15 Temmuz 2022 tarihleri arasında sizleri bekleyen fırsatları aşağıdaki katalogda inceleyebilirsiniz. Bimde 8 Temmuz Cuma günü en çok ilgi çekecek ürünlerin başında mutfak eşyaları geliyor. Kadınlar için bulunmaz fırsatlar mevcut. Borcamlar, emaye kızartma tavası, bardaklar bunlardan bazıları. Amerikan servis keçe 4’lü takım 30 TL’ye gayet uygun. Karma mutfak ürünleri eskiden 5 lira olurdu ama şimdi 19.50 TL yinede piyasaya göre uygun ve kaliteli.

Bim fakir dik durabilen süpürge alınır mı?

Bim kampanya haftasında Fakir marak dik süpürge 449 TL’ye satılacak. Ürün uzunluğu ayarlanabilen bir sapa sahip. Çekim gücü olarak fena durmayan süpürge pratik değil. Kaba ve ağır süpürge istenileni veremiyor. Temizlemesi zor olan fakir süpürge kolu yoruyor. Ben bu süpürge yerine çoğu evde gördüğünüz fantom dik süpürgeyi tavsiye ederim. Fantom süpürgenin çekim gücü fakirden daha iyi. Fantom hafif ve az yer kaplıyor. Kullanması kolay ve hafif. Temizlemesi çok basit ve hijyenik. Fakir süpürgede 400 TL civarında satılıyor. Memnun olmama şansınız yok şiddetle bu ürün yerine tavsiye ederim.

Bim cep telefonu fiyatları 2022

Marketlerde artık birçok cep telefonu modelini görmeye başladık. Cep telefonu satıcılarının işlerine de engel olma yolunda giden zincir marketlerde fiyatlar internetle yarışıyor. Bimde Oppo ve Redmi cep telefonu modelleri satılacak. Oppo a16 modeli 3400 TL fiyat etiketine sahip. Bu fiyata internet sitelerinin çoğunda alınabilir, fiyat avantajı yok. Marketten görüp alırım diyenler için bim tercih edilebilir.

Bim Redmi 9c telefon nasıl?

Redmi, Xiaomi markasının alt markası. Redmi note  8  modeliyle efsaneleşen markanın redmi 9c modeli bimde 3099 TL’ye satılacak. Trendyol üzerinde 3100 TL’ye alınan telefonun fiyatına göre özellikleri güzel. Anne ve babaya alınabilir ekonomik ve kaliteli bir cep telefonu diyebiliriz. Telefonun en önemli özelliği pil süresi. Az kullanan biri için şarjı 3-4 gün gidebilir.

Bim Redmi 10 2022 cep telefonu yorumları

Bimin en pahalı cep telefonu redmi 10 2022 modeli 4299 TL’ye sizi bekliyor. Bu telefonda teknosa sitesinde aynı fiyata satılıyor. Sitelerden daha uyguna alınabilir. Bimin telefon fiyatları maalesef eskisi gibi olay yaratmıyor. Bim çalışanları piyasanın en düşük fiyatını belirleyip o fiyattan listeliyor. Redmi 10 2022 cep telefonuna gelecek olursak 4gb ramle ve 64gb hafızayla alınabilir bir ürün. Bu fiyata en çok satılan modellerden biri redmi 10 2022 modeli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ