Bim 9 Mart aktüel ürünler ve fırsat inserti

 • 02 Mart 2012
Bim 9 Mart aktüel ürünler ve fırsat inserti

Bim marketlerde aktüel ürünler fırsatları 9 Mart Cuma günü tüm hızıyla devam ediyor. Bimlerde 9 Mart 2012 tarihinde satışa sunulacak aktüel ürünler listesini aşağıda bulabilirsiniz. Bu haftanın dikkat çeken ürünü 99 TL fiyatıyla Conti marka su filtreli elektrik süpürgesi.Bim 9 Mart 2012 fırsat ürünleri listesi

Conti su filtreli elektrik süpürgesi (2000 watt ıslak kuru özelliği, Uzun ömürlü By-pass motor ve 2 yıl garanti)

Shaggy halı (133×190 cm kampanyabul.org)

Işıldak (90 ledli , 20-24 saat arası şarj edilebilir, 30-60-90 ledli çalışma özelliği)

Bluelight bilekten tansiyon ölçer cihaz 24 TL

Arayan numarayı gösterebilen telefon 19 TL

Eğitim halısı 17,50 TL

Fonksiyonlu büyüyen bebek 24 TL

Bay günlük ayakkabı (40-44 numara kampanyabul.org )

Oyuncak baloncuklu itfaiye arabası 15 TL

Chef’s wok tava 12,50 TL

Likralı saten boy korse 19.90TL

Bayan çıtçıtlı badi 3.45 TL

Çift kişilik çarşaf yastık takımı 21,90 TL

Bim 9 Mart indirimli ürünler insertini aşağıda bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Faruk Seçkin dedi ki:

  Bim marketleri gerçekten tebrik etmek lazım. Bir evin tüm ihtiyaçlarını 1 yılda aktüel ürünlerle karşılayabilirsiniz. Satılan aktüel ürünler genelde orta kalite ve uygun fiyatlı ürünler. Bim 9 Mart 2012 Cuma günü satışa sunduğu ürünlerde yine geçen yılı örnek almış. Geçen yıl aynı dönemde satışa sunulan ürünleri şimdi zamlı fiyatlarla tekrar görüyoruz. Olsun yinede özellikle pahalı semtlerde yaşayan orta gelirliler için güzel bir alternatif oluyor. Özellikle her cuma sabahı gidip aktüel ürünleri incelemek benim için keyif halini aldı.

 2. Neslihan Yüce dedi ki:

  Bim 9 Mart ürünlerinde özellikle 90 ledli ışıldağı kesinlikle tavsiye ederim. Işıldak piyasada 60 lira civarında satılıyor. Geçen yıl aynı modeli bimden almıştım. İnanılmaz şekilde aydınlatıyor ve tüp lambalılar gibi hemen şarjı bitmiyor. Şarjı yaklaşık olarak 12 saat gidiyor diyebilirim. Elektrikler kesildiğinde hole açtığım ışıldak sabah halen yanıyordu. Mutlaka her evin ihtiyacı bir ürün bu fiyata kesinlikle alınması gerekir diye düşünüyorum.

 3. Yeşim Yalçın dedi ki:

  Merhabalar öncelikle her hafta bim aktüel ürünleri bize haber verdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Sitenizin bağımlısı haline geldim diyebilirim. Her gün yarım saat oturup kampanya ve indirimleri takip ediyorum. Bunun sonucunda alışverişkolik biri oldum diyebilirim. Bİmde bu hafta çeyiz setine bayılmıştım metal rafta çok güzldi ikisini de aldım. 9 Mart cuma yine sabah erkenden bimde olacağım galiba bu seferki hedefim halı ve ışıldak. Ankarada yeni ziraat mahallesinde oturuyorum burada çalışan memurlardan bize sıra gelmiyor sabah erkenden gelip ürünleri topluyorlar.

 4. Hülya Karcıoğlu dedi ki:

  09 Mart tarihinde satışa sunulacak ürünler arasında Conti Su filtreli elektrik süpürgesi var. Benim elektrik süpergesine ihtiyacım var.Acaba bu süpürge nasıl bir ürün.Memnun kalırmıyım diyorum.Fiyatıda uygun olduğu için almayı düşünüyorum…

 5. admin dedi ki:

  Conti süpürge hakkında müşteri yorumu

  Conti ürünlerini, eğer süpürme hortumunun girdiği yönde ince çizgiler varsa almanızı tavsiye etmem. Ürün dizaynının yanlış yapıldığını düşünüyorum. Süpürgenin hava üfleme kanalları, ön tarafta ve 180 derecelik bir açıyla, yatay olarak yerleştirilmiş. Kanalların kalınlığı da çok az. Ben süpürme işlemi yaparken, bu kanallardan çıkan yüksek hız ve basınçtaki hava, süpürmek istediğim toz ve pisliklere benden önce ulaşıyor. Kanalların ince olması da hızı ve basıncı artırıyor, dolayısıyla süpürülerek ortamdan uzaklaştırılmak istenen toz ve diğer hafif pislikler uçuşarak ortamdaki uygun yerlere gidiyor. Bununla birlikte, süpürge malzemelerinin çok kaliteli olmadığını gördüm. Haznesi kaliteli gibi duruyor ancak örneğin süpürme başlıkları ve alüminyum uzatmaları daha güzel yapılmış olabilirdi. Dikdörtgen genel süpürme başlığı; halı-parke ayarında sürekli atıyor. Parke ayarına getirdiğinizde, az bir basınçla hemen halı ayarına geliyor. Süpürgenin içindeki su, mandallarla birbirine bağlı olan üst gövde ile kova arasından dışarı çıkıyor.. Süpürgenin kablosu çok kısa, halbuki kablo kanalı yeterince geniş. Bu tarz bir süpürgenin kablosunun en az 5-6 metre olması gerektiği kanaatindeyim. Ya uzatma kablosu kullanmanız gerekiyor, ya da her 10-15 m2 yeri süpürmenizin ardından fişin yerini değiştirmeniz gerekiyor. Bu süpürgenin kablosu sanırsam 3 metre civarında. Süpürme işleminiz bittikten sonra, süpürgeyi temizlemesi çok çok zor. Bu tarz süpürgelerin her temizlikten sonra temizlenmesi gerekir. Ama tek başına süpürge temizliği bile 30-40 dakika sürüyor. Pislikler motor bloğuna ulaşıyor. Yıkamak tehlikeli olabileceğinden silmeniz gerekiyor ama zaten biz bu süpürgeleri hijyen için alıyoruz. Biraz önce ortamdan uzaklaştırdığınız tüm pisliklerle başbaşa kalıyorsunuz ve hepsi ile ayrı ayrı yeniden ilgileniyorsunuz. Ne zaman? Süpürgenin temizliğini yapmaya kalktığınız zaman.

 6. zeynep dedi ki:

  ben bimin bütün ürünlerini beğeniyorum.

 7. serdar dedi ki:

  kalırsın bebeğim.

BİR YORUM YAZ