Bim aktüel ilgi çekici ürünler 31 Ocak – 7 Şubat 2014

  • 29 Ocak 2014
Bim aktüel ilgi çekici ürünler 31 Ocak – 7 Şubat 2014

Bim aktüel ürünlerde bu hafta 31 Ocak – 7 Şubat 2014 tarihleri arasında satılacak ilgi çekici ürünleri inceleyelim. Listelenen ürünler tavsiyemizdir.

İlk ürünümüz Logitech mk220 kablosuz klavye ve mouse seti. Ürün piyasada ortalama 60 TL fiyatla satılıyor, en düşük fiyat n11.com adresinde ve 51 TL. Bimde 39.90 fiyatla satılacak ve sokağınızda bulup alabileceksiniz. Logitech kaliteli klavye ve mouse setleri ile bilinir. Mk220 seti sade ve giriş seviyesi bir set. Çok özelliği yok ama uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz bir ürün tavsiye edilir.

İkinci ürünümüz DBK marka matkap. Bu tür ürünleri her yerde görmeye alıştık. Çin üretimi ve onlarca marka altında satılıyor. Bu ürünü tercih etmenizi gerektirek husus Bim garanti koşulları. Ürünün bozulması durumunda bim mağazasına ürünü teslim ederek sorunsuz bim müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yani dışarıdaki dükkanlardaki gibi gidin DBK servisini bulun gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Ürün kalite olarak amatör ev kullanıcısını sonuna kadar tatmin edecektir. Darbe fonksiyonu sayesinde betonda delme işlemi daha hızlı olacaktır. 500w gücü birçok işlem için yeterlidir. Ürün piyasada ortalama 50 TL fiyatla satılıyor, en ucuz fiyat 45 TL ve kargo ücretiyle n11.com adresinde. Bimde 39.99 TL fiyatı cazip.

Üçüncü ürünümüz silikon tabancası. Silikon çubukları eriterek birçok yapıştırma işleminde size yardımcı olacaktır. Evde mutlaka işinize yarayacak olan silikon tabancası ile cam, tahta, metal birleştirme işlemleri yapabilirsiniz. Üründe kullanılan silikonlar koku yapmaz ve temizlemesi kolaydır. Tabanca malzeme kalitesi olarak çok kötü ama fiyatına bakarsak buna şaşırılmaz. İşlev olarak kesinlikle sorunsuzdur. Tabanca yanında 10’lu silikon çubuk 31 Ocak haftasında 5 TL’ye satılacak mutlaka alın. Ürünün fiyatı piyasada 10 TL, silikon çubukların tanesi 1-2 TL fiyatlarla satılıyor.

Dördüncü ve son ürünümüz sıcaklık ve nem ölçme özellikli masa saati. Ürün yıllardır bimlerde satılıyor ve şimdiye kadar ondan fazla almışımdır. Masa üzerinde gayet şık ve çok kullanışlı. Özellikle astım hastalarına bu cihazı tavsiye ediyoruz. Ortamdaki nemi görerek gerekli müdahaleyi yapabilirsiniz. Alarm özelliği mutfakta çok işinize yarayabilir. Bu tür bir ürünü mağazalarda arasanız zor bulursunuz özellikle 8.90 TL fiyatıyla kaçırmamanız gereken bir ürün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.