Bim Aktüel Market İndirim Kataloğu

  • 15 Haziran 2016
Bim Aktüel Market İndirim Kataloğu

Türkiye genelindeki market zincirlerinin haftalık, aylık vb. periyodlarla çıkarmış olduğu indirim broşürlerini ve kataloglarını güncel bir şekilde yayınlayan bir indirim kataloğu sitesidir. Bu sitede Bim, A101, Şok, Migros, Kipa ve CarrefourSA gibi marketler tarafından yayınlanan indirim katalogları yer alır.

Bu indirim kataloglarına http://www.aktuelmarketindirimkatalogu.com aracılığı ile bir tıkla ulaşabilirsiniz. Her marketi ayrı ayrı ziyaret etmeden aktüel indirim kataloğu sayesinde marketlerin kampanya ve fırsatlarından anında haberdar olabilirsiniz. Sitede bulunan tüm indirim kataloğu ve haberler en yeni kampanya ve indirimlerden oluşmaktadır.

Bim Aktüel Kataloğu

Türkiye genelinde bulunan ve birçok şehirde onlarca farklı şube açan market zincirleri, En başta da bim aktüel olmak üzere; Şok, Migros, A101, CarrefourSA ve Kipa gibi büyük market zincirlerinin tüm indirim ve fırsat katalogları bu sitede müşterilerini bekliyor.

İndirimlerden Anında Haberdar Olun, Fırsatları Kaçırmayın!

Türkiye’nin en büyük ve en güncel indirim kataloğu sitelerinden biri olan aktüel market indirim kataloğu ile market zincirlerinin yapmış olduğu indirimlerden anında haberdar olun. Tek yapmanız gereken siteyi takip etmek ve tüm marketlere ait kataloglara bir tıkla ulaşmak. Bu site sayesinde marketler tarafından yapılan indirimlerden ilk sizin haberiniz olsun.

Bim Aktüel İndirimler

Bim market tarafından her cuma günleri Bim aktüel indirimler kataloğu yayınlanmaktadır. Aktüel indirim sitesi ise Bim ile aynı anda bu kataloğu sitesinde ziyaretçileri ile paylaşır. Bim aktüel ürünlerde her hafta geniş ürün yelpazesinden çeşitli ürünler getirilir ve satışa sunulur. Özel fiyatlarla satışı gerçekleştirilen tüm bu ürünlere Bim indirim kataloglarında ulaşmak mümkün.

Migros Aktüel İndirimler

Migros, migroskop adlı indirim dergilerini 2 haftalık periyotlarla yayınlamaktadır. Bu indirim dergilerinde aylık indirim ve fırsatlar yer alır. Yayınlanan tüm migroskop dergilerini tarihleri ve geçerlilik süreleriyle beraber ziyaretçileri ile paylaşan site bu alanda zirvedeki yerini koruyor.

Şok Aktüel İndirimler

Şok marketleri haftanın her çarşamba günleri 1 hafta geçerli olan indirim kataloğunu yayımlar. Bu katalogda Şok marketlerde satılan çeşitli ürünler indirime girerken yalnızca haftalık satılacak ürünlerin de tanıtımı yapılır. İndirim kataloğu sitesinde tüm bu kataloglar ayrıntılı bir şekilde paylaşılır.

 

A101 Aktüel İndirimler      

Haftalık belirli tarihlerde birbirinden farklı ürünleri indirime sokan ve yeni ürünler satışa sunan A101 marketlerinin tüm katalogları güncel bir şekilde ziyaretçilerini bekliyor.

Kipa Aktüel İndirimler

Her ayın belirli günlerinde 15 günlük indirim katalogları çıkartan Kipa market, reyon ürünlerinde sunduğu cazip indirimleriyle müşterilerini en çok memnun eden market zinciri olarak gösteriliyor. Özellikle de ne alırsan 1 tl, 3 tl gibi kampanyaları müthiş indirimler barındırıyor.

CarrefourSA Aktüel İndirimler

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden CarrefourSA, çıkarmış olduğu 15 günlük indirim dergileri ile müşterilerine onlarca çeşit üründe uygun fiyatlar sunuyor. Tüm bu indirimler ve CarrefourSA güncel indirim dergilerini de yine bu siteden takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ