Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Arnica süpürge alınır mı? Kullanıcı yorumları

  • 15 Mayıs 2020
Bim Arnica süpürge alınır mı? Kullanıcı yorumları

Bim 20 Mayıs Çarşamba günü gelecek olan Arnica Cyclone’den bahsetmek istiyorum. Ürün dar uçlu ,koltuk temizleme aparatı, perde fırçası, aksesuar askısından olmak üzere 4 tane aparatı bulunmaktadır. Her aparatta farklı özelliği olduğu için biz hanımlar için kullanışlıdır. Arnica’nın  başka modellerinde olan turbo aparatı Arnica Cyclone ‘de bulunmamaktadır.

Bir başka özelliği yıkanabilir ve kolay çıkartılabilir olan AFS filtresine sahip olmasıdır. Burdan şunu da söylemek istiyorum. AFS ve diğer fitreleri soğuk suda yıkarsanız daha uzun ömürlü olurlar. Ayrıca Arnica Cyclone 2.5 Lt’lik  toz haznesine sahiptir. Toz haznesi dolduğu anda hazneyi kolaylıkla tek elle çıkartıp içini temizleyebilirsiniz.

AFS ve HEPA filtre arasındaki fark nedir?

Elektrikli süpürgelerde kullanılan HEPA filtreler makineden çıkan havanın filtre edilmesi içindir. Mikro boyutta toz taneciklerini hapseder. HEPA filtreler ortama sadece temiz hava verir. Yıkanabilir olanları olsada en sağlıklısı yenisi ile değiştirmektir. HEPA filtre eskidikçe makine etrafa kötü koku verir ve çekişten düşer. Yapılması gereken en iyi şey filtrenin çıkarılarak tozunun çırpılmasıdır. Özellikle astım hastaları maksimum 1 yılda filtrelerini değiştirsinler.

AFS filtre aspiratörlerden bildiğimiz sık dokunmuş pamuk veya senttetik bez filtrelerdir. Süpürgelerin motor çıkışlarında basit tozları filtrelemek için kullanılır.

Arnica Cyclone emiş gücü hakkında size bilgi vermek isterdim ama birçok yere bakınmama rağmen  bu konu hakkında bilgi sahibi olamadım  fakat  motor gücü 750 W dır.Motor gücü  fiyatına göre gayet güzel beğendim. Bir de ses seviyesinden bahsedeyim. 75 DBa ses seviyesine sahiptir. Bu da aynı şekilde  fiyatına göre  güzeldir. Sesi daha az çıksın ve de güzel çeksin istiyorsak biraz yüklü para vermemiz lazım.

Ayrıca bu ürün hoş, göze hitap eden bir rengi ; her yere taşıyabileceğimiz kullanışlı üstten tutmalı bir tutacağı bulunmaktadır. Kablo sarma ve  açma kapama düğmesi de üstünde bulunmaktadır. Şimdi gelelim Arnica Cyclone ‘nin fiyatına.20 Mayıs Çarşamba günü gelecek olan Arnica 399 Tl’dir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peki bu ürün alınır mı?

Alıp almama konusunda pek bir şey diyemiyorum  kendiniz gidip bir bakmanızı öneririm. Ama araştırmalarıma göre kullanıcılar çok da memnun kalmamışlar. Ürün ilk kullanmada çok güzel çekiyor sonrakilerde çekim gücü azalmış .genel de aynı şikayetten bahsetmişler. Ürün o yüzden kendim adına diyorum çok da alacağım bir ürün olmazdı. Ayrıca ürün ismini yazdığımda bir yerde bulamadım büyük ihtimalle ya özel üretim ya da seri sonu bitmiş bir ürün olabilir. Edindiğim bilgiler bu kadar kullanan varsa yorum yapabilir bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Arnica Cyclone süpürge deneyimlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşmak isterminiz?

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ