Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim aşure günü ürünleri kataloğu

  • 09 Kasım 2012

2012 Aşure günü 24 Kasım 2012 Cumartesi günü kutlanacak. Her yıl olduğu gibi bu yılda muhteşem lezzetli aşureler hazırlanacak. Aşureniz için taze ve ekonomik kuruyemiş ürünleri bim mağazalarında sizleri bekliyor. Bim mağazalarında aşure gününe özel ürünlerin yer aldığı kampanya kataloğunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

Aşure günü nedir?

Her yıl kutlanan aşure gününün ne olduğunu merak etmişsinizdir. Nuh aleyhisselam tufandan sonra pişirdiği rivayet edilen aşure bugün de adet olarak devam etmektedir. Bunu ibadet olarak kabul etmek yanlıştır. Zira Muhammed aleyhisselam ve Eshab-ı kiram böyle yapmadı. Bunu ibadet sanmak bid’attir ve günahtır. Çünkü Muhammed aleyhisselamın yaptığı veya emrettiği şeyleri yapmak, ibadet olur. Din kitaplarının yazmadığı, İslam alimlerinin bildirmediği şeyleri yapmak sevab olmaz, günah olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. tahsin dedi ki:

    ben ürünlerinizi çok beğeniyorum bir isteğim var aslında arkadaş çevremde aynı istekteler isteğimiz şuki antep mutfağına ait yuvalama ürününüz sadece antepteki şubelerinizde var ama neden türkiye genelinde yok ben bir antepli olarak gurbetteki tüm antepliler için bunu rica ediyorum dikkate alırsanız sevinirim

  2. emine dedi ki:

    ürünlerinizi çok bayeniyorum ve güveniyorum niçin KIBRIS’ta yoksunuz lütfen burdada mağazanızı görmek istiyoruz üstelik içki satmayan market bulmak burda imkansız çoğu arkadaşımda bundan rahatsız komşularımla herhafta gazetedeki reklamlarınıza bakıp burda olsaydın şimdiiii diyoruz lütfen burayada gelin.

  3. Hülya dedi ki:

    Bim Foça ya da açılmasını istiyoruz

BİR YORUM YAZ