Bim bayram şekerleri ve çikolataları 2013 fiyatları

 • 26 Temmuz 2013
Bim bayram şekerleri ve çikolataları 2013 fiyatları

Bim marketlerde her bayram satışa sunulan şeker ve çikolatalar bu bayramda satışa sunuluyor. Bimde 2013 Ramazan bayramına özel satışa sunulacak bayram şekerleri ve çikolataları fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. admin dedi ki:

  Ülker bayram şekerleri fiyatları piyasaya göre çok daha ucuz diyemeyiz. Her bayram satılan ürünler de Nestle karma kutuyu tavsiye ederim. Çikolata kalitesi olarak klasik Nestle tadında olan pakette farkı tatlarda çikolatalar mevcut. Osmanoğlu lokum ise gayet kaliteli ve uygun fiyatlı. Toblerone çikolata pahalı ve herkesin damak tadına uygun değil. Bim şeker ve çikolataları kaliteli olsa da fiyat olarak cok daha uygun yerlerden bayram şekeri alışverişi yapılabilir. Herkese iyi bayramlar.

 2. Zahide Salman dedi ki:

  Bim bayram şekerleri güzel ama fiyatlar eski bayramlarda olduğu gibi uygun değil. Piyasada satılan fiyatlardan daha pahalıları bile var. Ben bu bayram şekerlerini Kipadan alacağım sanırım.

 3. admin dedi ki:

  Zahide hanım serbest piyasa ekonomisinde arz ve talep çok önemli. Bim mağazaları artık belli bir müşteri kitlesi oluşturdu ve bunun kaymağını yeme çabasındalar. Site olarak bim yorumlarına baktığımızda gerçekten de son dönemlerde müşterilerin fiyatlar konusunda şikayetçi olduğunu görüyoruz. Bim bayram şekeri fiyatları konusunda size katılamayacağız zira diğer marketlere göre fiyat olarak daha uygun olduğunu görüyoruz.

 4. Selim Arkın dedi ki:

  Bim bayram şekeri fiyatları konusunda bende fiyatların yüksek olduğunu düşünüyorum. Toblerone çikolata piyasanın iki katı fiyatına satılıyor. Diğer çikolata ve şeker fiyatları da bariz şekilde pahalı. Ülker konçerto sütlü çikolata 500gr 5.45 TL gayet uygun ben bayramda 4 paket alacağım bundan. Geçen bayramda bu çikolatadan almıştım gayet güzel tadı var ve ekonomik. Lokumu ben kuruyemişçilerden taze alıyorum bu kutudaki lokumlar pek taze olmuyor. Nestle damak 7 liraya güzel ama bizim gibi kalabalık misafirleri olan aileler için pek ekonomik olmuyor.

 5. Mert Doğar dedi ki:

  Admin merhaba bruno çikolata hakkında ne düşünüyorsunuz, bu fiyata almaya değer mi? Bim bayram çikolatalarında hangi ürünü tavsiye edersiniz. Bu bruno markasını hangi firma üretiyor bilginiz var mı?

 6. Ömer seçkin dedi ki:

  Bim bayram şekeri ve çikolatalarini her bayram alıyorum bizim buralarda fiyatlar daha yüksek oluyor. Teşekkürler bim

 7. Ata Yılmaz dedi ki:

  Arkadaşlar sizi anlamıyorum sanki bim ortağıymış gibi yorum yazıyorsunuz ya da çarşıya pazara hiç çıkmıyorsunuz. Bu fiyatların neresi ucuz hangi markete giderseniz gidin bimin bayram şekerlerinden daha ucuza alabilirsiniz. Kendinizi kandırmayın.

 8. Anonim dedi ki:

  Tuba celebı Bımın sekerlerı cok palı Yorumunuz

 9. Tuba celebı dedi ki:

  Bımın sekerlerı cok palı Yorumunuz

BİR YORUM YAZ