Bimde iphone 5 satışı 8 Şubat 2013 Cuma başlıyor

 • 03 Şubat 2013
Bimde iphone 5 satışı 8 Şubat 2013 Cuma başlıyor

Bim sonunda bunu da yaptı ve Apple’ın son harikası iphone 5 16 gb modelini 8 Şubat 2013 tarihinde bazı mağazalarında satışa sunuyor. 1950 TL fiyatla satılacak telefonu nakit ya da kredi kartı tek çekim şeklinde satın alabileceksiniz. Piyasada 2100 TL nakit civarında satılan iphone 5 büyük ekranı ile iphone 4s’ten ayrılıyor. Günümüzde en büyük rakibi olan Samsung Galaxy s3 1400 TL’den satılırken iphone 5 için 2000 TL ödenirmi bilinmez ama markanın fanatikleri tarafından kral ilan edilen iphone 5’i Bim mağazalarında görebileceksiniz.

iphone 5 video inceleme

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. elif dedi ki:

  merhaba benim size bir sorum olacaktı daha önce aktüel ürünlerinizden olan katlanabilir yatak tekrardan satışa sunulacakmı acaba?eğer sunulacaksa tarih verebilirmisiniz teşekkürler.

 2. admin dedi ki:

  Elif hanım katlanabilir yatak 2012 yılının haziran ayında satışa sunulmuş. Bim önceki yıllarda sattığı ürünleri bu yıl aynı dönemde satışa sunuyor. Katlanır yatakta Haziran ayı içerisinde 99 TL fiyattan satılabilir.
  Saygılarımla, iyi alışverişler dilerim…

 3. Hakan dedi ki:

  iphone 5 beykozda hangi mazalarda ve ne kadar sürecek kampanya birde kampanyası olan mazada iphone bitince tekrar gelicekmi yani fırsatı kaçırırsam diye soruyorum.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.