Bimde Toolmaxx park sensörü 27 Eylül 2013 Cuma satışta

 • 17 Eylül 2013
Bimde Toolmaxx park sensörü 27 Eylül 2013 Cuma satışta

Bim aktüel ürünlerde her yıl satılan ve yok satan ürünlerden biri olan Toolmax park sensörü bu yıl 27 Eylül 2013 Cuma günü satışa sunuluyor. Toolmax park sensörü araçların arka tamponlarına takılarak park sırasında lcd ekranda arkadaki cisimlere olan uzaklığı size bildiriyor. Aynı zamanda sesli uyarı veren park sensörü 55 TL fiyatıyla haftanın en çok satılan ürünü olmaya aday.

Ürünün montajını oto elektrikcileri 30-50 TL arasında yapabiliyor. Sensörün takılması için arka tamponda 4 adet delik açılmak zorunda. Ön tarafa kablonun geçişi için aracınızın döşemelerinin de sökülmesi gerekebilir. Aracınızla oynatmak istemiyorsanız kablosuz park sensörlerini tercih edebilirsiniz. Kablosuz park sensörü olarak BTCar ürününü araştırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Mehmet Gökçe dedi ki:

  Park sensörünü almayı düşünüyorum aracım Fiat doblo kablo uzunluğu benim araca uygunmudur, birde kabloyu nerden geçireceğiz dobloda döşemelerin sökülmesine gerek var mı?

 2. admin dedi ki:

  Mehmet bey aracınızın döşemelerinin bir bölümünün sökülmesi gerekiyor bu işte iyi bir elektrikçiye ihtiyacınız olacak. Aracınız yeniyse bence bu işe girmeyin zira sökülüp takılan döşemeler ses yapabiliyor. Kablosuz bir park sensörü alabilirsiniz. 100 liraya bulabilirsiniz. Saygılar.

 3. murat dedi ki:

  ben sökmeden aracıma yaptım.tarif etmemi isterisenıztf.05366505001

 4. Anonim dedi ki:

  benim aracim honda crv 98 model benim araca olurmu kablo sikintisi olabilirmi

 5. admin dedi ki:

  Tabiki olur sorun yaşamazsınız, oto elektrikçide 20 liraya montaj yaptırabilirsiniz. Aracınızda park sensörü yoksa kesinlikle tavsiye ederim büyük kolaylık sağlıyor.

 6. Anonim dedi ki:

  26.eylül yazın şunu kardeşim 27 sinde olurmu?net sayfasını hazıurlarken bir bakın kontrol eden müdürde mi yok sallayıp geçmişiniz bu ne sorumsuzluk

 7. Anonim dedi ki:

  2013 yılının reklamı duruyor hala silin şunu

 8. admin dedi ki:

  Milletçe okuma özürlüyüz, başlıkta kocaman 27 Eylül 2013 yazıyor.

 9. Anonim dedi ki:

  fiat ducatoya kablosu yetişirmi

BİR YORUM YAZ