Bkm Bitaksi 8 Mart kadınlar gününe özel taksiler 1 TL

  • 07 Mart 2017
Bkm Bitaksi 8 Mart kadınlar gününe özel taksiler 1 TL

Bitaksi ve Bkm işbirliği ile düzenlenen 8 Mart 2017 dünya kadınlar günü kampanyası kapsamında kadınlara özel 1 TL fiyatla taksi fırsatı sunuluyor.

Bankaların ortak platformu olarak hizmet veren Bankalararası Kart Merkezi (BKM), banka ve kredi kartı kullanımının yaygınlaştırılması adına farklı sektörlerle iş birliği yapmaya devam ediyor. 1.2 milyondan fazla üyeye sahip olan BKM Express, nakitsiz ödeme vizyonuyla kullanıcılara önemli yenilikler sunuyor.
Yayınlanan açıklamaya göre BiTaksi ile ortaklığa giden platform, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanyasını duyurdu. Buna göre tüm kadınlar yarın, yani 8 Mart Çarşamba günü ödemelerini BKM Express ile yaptıklarında sadece 1 TL’ye seyahat etme şansı yakalayacak.

Düzenlenen kampanyalar kapsamında BiTaksi’yi BKM Express ile ödeyenlerin yüzde 60’lık bölümünü kadınların oluşturduğu ifade ediliyor. Fırsattan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken BiTaksi uygulaması üzerinden “Hesabım” sayfasına girip, “Bilgilerim” başlığı alanındaki “Facebook Hesabını Bağla” seçeneğini tıklamak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.