Buderus kombi değişim kampanyası %18 Kdv indirimi

  • 06 Kasım 2014
Buderus kombi değişim kampanyası %18 Kdv indirimi

Buderus kombilerde kampanyalar devam ediyor. Yeni kampanyada eski Buderus kombisini yenisi ile değiştirenlere özel %18 kdv indirimi kampanyası Buderus bayilerinde sizleri bekliyor.

Isıtma sektörünün lider markası Buderus daha yeşil bir çevre ve daha fazla enerji tasarrufu için tüm kullanıcılarına muhteşem avantajlar sunuyor. Eski Buderus konvansiyonel kombisini 30 Kasım 2014 tarihine kadar yeni nesil Logamax Plus GB062 yoğuşmalı kombi ile değiştiren kullanıcılar yüzde 18 KDV indirimi kazanmanın yanı sıra 2015 yılı sonuna kadar yapılan değişimlerde 1 yıllık ekstra garanti hakkını da elde ediyorlar.

Yeni Logamax Plus GB062 30kW kapasitesi ile sıcak su konforunu maksimum seviyede yaşatarak yüksek enerji verimliliği ve yakıttan tasarruf sağlıyor. Avrupa Birliği’nin yeni enerji verimliliği ERP (Energy Related Products) standartlarına uygun olarak üretilen Buderus Logamax Plus GB062 yeni nesil yoğuşma teknolojisi sayesinde yüzde 109’a kadar verimlilik sağlıyor. Ayrıca sahip olduğu modülasyonlu fanı sayesinde sağlanan enerji tasarrufuyla en uygun ısıtma-soğutma maliyet oranını sunuyor. Modern tasarımlı LCD ekranı ve kablosuz kumanda ise kombinin istenilen şekilde programlanmasına imkân veriyor.

Mevcut Buderus konvansiyonel kombisini, Buderus yoğuşmalı kombi ile değiştiren tüm tüketiciler ekstra avantajlarla yeni kombilerine sahip olacaklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ