Burger king monopoly çekiliş kampanyası ile 10 Chevrolet Aveo hediye

  • 23 Aralık 2011
Burger king monopoly çekiliş kampanyası ile 10 Chevrolet Aveo hediye

Fastfood zinciri devlerinden Burger King düzenlediği çekiliş kampanyası ile 2012 yılında Monopoly Çılgınlığı başladı.Burger King Monopoly Çılgınlığı’na katılan herkes aldığı menü karşılığında çekilişe katılma ve anında milyonlarca hediye kazanma şansı yakalıyor.
Burger King`ten istetiğin menüyü al, MONOPOLY oynamaya başla. Büyük menü seç, şansını katla. Büyük çekilişe katıl, hediyeleri topla!

23 Aralık 2011 – 31 Mart 2012 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, Burger King®’lerden tek seferde 5 TL ve katları tutarında menülerden satın alan tüketicilere (her 5 TL’ye bir katılım kartı) üstü kapalı katılım kartı verilecektir. Verilecek olan üstü kapalı katılım kartında bulunan şifreyi, ad, soyad ve adres bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak 5448 kısa numarasına eksiksiz bir şekilde kısa mesaj olarak gönderenler veya siteye üye olmaya gerek kalmadan www.monopolyburgerkingde.com internet sitesindeki forma şifreyi, ad-soyad, adres ve cep telefonu bilgilerini ücretsiz bir şekilde giriş yapanlar çekilişe katılabilirsiniz.

6 Nisan 2012 tarihinde yapılacak çekiliş ile;

  • 10 kişi Chevrolet Aveo HB 1,2 LS Beyaz 2011 model,
  • 5 kişi Toystoys Enzo Ferrari Kırmızı 12 Volt Akülü Çocuk Arabası,
  • 5 kişi Toystoys Lambhorgini gallardo beyaz 12 Volt Akülü Çocuk Arabası,
  • 50 kişi Ipad 2 16 GB Wİ+Fi TABLET PC,
  • 5 kişi Toystoys Audi R8 Mat Siyah 12 Volt Akülü Çocuk Arabası
  • 5 kişi Toystoys BMW Z4 Roadster Koyu Kırmızı Metalik 6 Volt Akülü Çocuk Arabası

hediye edilecektir.

Burger King severler çekiliş için kullanılan şifre ile anında kazan hediyelerinden de yararlanma şansı buluyor. Monopoly kampanyası anında kazan ile eşsiz Burger King menülerinden şişe soslarına, Monopoly oyunlarından mydays hediye çeklerine ve paintballa kadar daha birçok hediyeye anında sahip olma şansı yakalıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ