Canon eos 500d kampanyası 1299 lira

 • 23 Ekim 2010
Canon eos 500d kampanyası 1299 lira

Fotoğrafcılık ile uğraşan yada hobi olarak fotoğraf çekmeyi sevenler için kaçırılmaması gereken bir kampanya.Canon eos 500d SLR fotoğraf makinesi 500 liralık bir indirimle sadece 1299 lira.Bu fiyatı başka yerde bulmanız mümkün değil.Site güvenliği olarak sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Canon Eos 500d özellikleri

15,1 MP CMOS sensör
Büyük, poster boyutunda baskılar yapmak veya görüntüleri baskı için gereken ayrıntıların hiçbirini kaybetmeden kusursuz bir şekilde kırpmak isteyen kişiler için ideal olan Canon 15,1MP CMOS sensör, düşük ışıkta inanılmazdır ve inanılmaz düşük gürültü oranına sahip görüntüler üretir.

Tam HD film kaydı
EOS 500D olağanüstü fotoğraf çekimini Tam HD (1080p) video çekimi ile bir araya getirir. Çok fazla çekimin bir hafıza kartında saklanması gerektiğinde, kullanıcılar 720p veya VGA çözünürlükte çekim yapmayı da seçebilir. HDMI bağlantısı, çekimleri ve fotoğrafları her HDTV’de Yüksek Çözünürlüklü oynatmaya olanak verir.

Düşük ışık için yüksek ISO
Işık seviyeleri düştüğünde EOS 500D, 3200’e kadar ISO aralıları sunar; flaş kullanımı istenmediğinde 12800’e genişletilebilir.

170’e kadar JPEG seri çekim ile 3,4fps
EOS 500D, 170’e kadar büyük JPEG görüntü (9 RAW) sürekli seri çekimde 3,4fps’ye kadar çekim hızı sağlar.

Canlı Görünüm modunda 3,0″ Clear View LCD ekran
Daha fazla netlik için ultra yüksek 920,000 nokta özelliğine sahip olan 3,0? ClearView LCD ekran ile görüntülerde ve videolarda ayrıntılı kontroller mümkündür. Zor açılardan fotoğraf çekmek için Canlı Görüş moduna geçin ve gerçek zamanlı görsel beslemeyi kullanın.

9 noktalı AF sistemi
Yüksek hassasiyetli AF sistemi, 9 AF noktası kullanır. AF Noktaları, merkez dışında kalan hedeflere daha iyi uyum sağlamak için kadrajın tümünde bulunur. Hızlı diyafram açıklığına sahip lenslerle doğru odaklama için merkez AF noktası, f/2,8 veya daha hızlı diyafram açıklığına sahip lensler için uygun olan yüksek hassasiyetli çapraz tip sensöre sahiptir.

DIGIC 4
Canon DIGIC 4, pürüzsüz ton geçişleri ve doğal görünümlü renkler elde etmek için CMOS sensörle birlikte çalışarak 14 bit görüntü işleme sunar. DIGIC 4 ayrıca, yüksek ISO hızlarında çekim yaparken gelişmiş Kumlanma Gidermeyi ve anlık başlangıç süreleri ve çekimden sonra neredeyse anlık görüntü incelemesini çalıştırır.

EOS Entegre Toz Temizleme Sistemi
Canon?un yerleşik toz önleme sistemi görüntüleri toz etkilerine karşı korumak için üç yol sunar: kamera içindeki toz oluşumunu azaltma; kamera içi sensör temizleme mekanizması; inatçı toz lekelerini birlikte verilen Digital Photo Professional yazılımıyla kaldırmak üzere işaretleme becerisi.

Tam EF/EF-S ve EX Speedlite uyumluluğu
EOS 500D, Canon?un EF ve EF-S lensleri serisi ve EX serisi Speedlite flaşlarla uyumludur. Bu, çekimi yapan fotoğrafçı kadar benzersiz çekim sistemlerinin oluşturulmasına olanak verir.

?
 • Boyutlar ve ağırlık: 128.8 x 97.5 x 61.9mm, 480 gr (gövde ağırlığı)
 • Satınal

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ferhat dedi ki:

   bu cihazı satın almak için ne yapmalıyım

  2. admin dedi ki:

   Ferhat bey kampanya bitmiş ne yazık ki makine şimdilerde 1500 lira fiyatla bimekslerde satılıyor.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.