Cevahir Alışveriş merkezi kampanyaları

  • 03 Aralık 2010
Cevahir Alışveriş merkezi kampanyaları

Cevahir AVM’de Yeni Yıl Sürprizi! 2 Şubat’a kadar Cevahir AVM’de Finansbank kredi kartları ile yapılan her 100 TL alışverişe 3 kat çekiliş hakkı sizi bekliyor.

Kampanya Detayları:

  • Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi � İstanbul içerisindeki 247 Adet mağazadan gün içinde toplam 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar ile Finansbank�a ait CardFinans Nakit kartı ile 100 TL ve katları tutarında (her 100 TLye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapanlar fişleri ile birlikte kampanya standına geldiklerinde POS cihazından 1 adet şifre bulunan çıktı verilecektir.
  • Tüm Finansbank kredi kartlarından (Fix Card, CardFinans GO, CardFinans University, ClubFinans, ClubFinans Xclusive, ClubFinans Doctors, Xclusive Doctors ,CardFinans Business, VadeKart ve KOBİ Business  kredi kartı) gün içinde toplam 100 TL ve katları (her 100 TLye 3 çekiliş hakkı) tutarında yapılacak alışveriş sliplerini getirenlere 3 çekiliş hakkı tutarında şifre bulunan çıktı verilecektir.
  • Bu çıktı üzerindeki şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte tüm gsm operatörlerinden 7273 no�lu kampanya hattına eksiksiz gönderenlere yönelik olarak yürütülecektir.
  • Üye Marka, Taksit ve ParaPuan bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.