Kampanya ve İndirim Haberleri

Chevrolet Aveo ve Lacetti indirim kampanyası

  • 02 Haziran 2010
Chevrolet Aveo ve Lacetti indirim kampanyası

Aveo ve Lacetti'lerde Haziran Ayına Özel Büyük Fırsat! Aveo ve Lacetti’lerde Haziran Ayına Özel Büyük Fırsat! Haziran ayına özel 5.345 TL’ye varan indirim fırsatı ve 21.460 TL’den başlayan fiyatlarla Chevrolet Aveo’lar, 7.345 TL’ye varan indirim fırsatı ve 23.510 TL’den başlayan çok cazip fiyatlarla Chevrolet Lacetti’ler Chevrolet bayilerinde sizi bekliyor. Haziran ayında Aveo ve Lacetti sahibi olmanın tam zamanı. Hemen size en yakın Chevrolet bayisi ile irtibata geçin, bu büyük fırsatı kaçırmayın.


Aveo ve Lacetti'lerde Haziran Ayına Özel Büyük Fırsat!

Hem HB hem Sedan gövde tipleri ile sunulan Aveo modelleri ekonomik 1.2 lt (84Hp) ve 1.4 lt (100Hp) motor seçenekleri ile beğeni topluyor. Haziran ayına özel 5.345 TL’ye varan indirim fırsatı ve 21.460 TL’den başlayan fiyatlarla Chevrolet Aveo’lar Chevrolet bayilerinde sizi bekliyor.

Chevrolet Lacetti’ler Haziran ayına özel 7.345 TL’ye varan indirim fırsatı ve 23.510 TL’den başlayan çok cazip fiyatlara sahip. 1.4 lt (95Hp) ve 1.6 lt (109Hp) motor seçeneklerinin yanısıra HB ve SW gövde tipleri ile sunulan Lacetti’lerde 5 yıl/150.000km uzatılmış garanti programı da ilave bir fırsat olarak sunulmakta.

Ayrıca daha ekonomik bir sürüş için Aveo ve Lacetti’lerde sunulan garantili Chevrolet LPG Programı Haziran ayında devam ediyor, ayrıntılı bilgi tüm Chevrolet bayilerinde.

Haziran ayında Aveo ve Lacetti sahibi olmanın tam zamanı. Hemen size en yakın Chevrolet bayisi ile irtibata geçin, bu büyük fırsatı kaçırmayın.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x