Kampanya ve İndirim Haberleri

Chevrolet Epica 2.0 Dizel Otomatik Kampanyası ve indirim

  • 08 Haziran 2010
Chevrolet Epica 2.0 Dizel Otomatik Kampanyası ve indirim

Yeni Epica 2.0 Dizel otomatik şanzımanlı model, 55.310 TL’den başlayan özel fiyatı ile Haziran ayına özgü kaçırılmayacak satış koşullarına sahip. Sınıfındaki 1.6 litre motorlu ve düz vitesli modellerin fiyatları ile aynı seviyede olan bu fiyat seviyesi ile Epica, yenilenen tasarımı, zengin standart donanımı, 150 beygir gücündeki 2.0 litre dizel motoru ve standart otomatik şanzımanı ile segmentinin iddialı modellerinden biri olmayı hedefliyor.

Yenilenen prestijli tasarımı ve zengin standart donanımıyla Yeni Epica, her zaman mükemmeli isteyenler için Haziran ayı özel fırsatlarıyla sizi bekliyor.

Yeni Epica 2.0 Dizel otomatik şanzımanlı model, 55.310 TL’den başlayan özel fiyatı ile Haziran ayına özgü kaçırılmayacak satış koşullarına sahip. Sınıfındaki 1.6 litre motorlu ve düz vitesli modellerin fiyatları ile aynı seviyede olan bu fiyat seviyesi ile Epica, yenilenen tasarımı, zengin standart donanımı, 150 beygir gücündeki 2.0 litre dizel motoru ve standart otomatik şanzımanı ile segmentinin iddialı modellerinden biri olmayı hedefliyor.

Donanım ve konfor özellikleri konusunda da iddiasını yineleyen Epica’da 8 yönlü elektrikli sürücü koltuğu, elektronik iklim kontrollü klima, ön ve arka sis farları, krom bagaj çıtası, 17 inç hafif alaşımlı alüminyum jantlar, deri döşemeli ısıtmalı koltuklar, yol bilgisayarı, hız sabitleyici, yağmur sensörü 6’lı CD/MP3 çalar, otomatik katlanır elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, direksiyondan kumandalı müzik sistemi standart donanımda yer alıyor.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x