Dalin 2024 resim yarışması başvuruları

 • 16 Nisan 2024
Dalin 2024 resim yarışması başvuruları
Her yıl düzenlenen Dalin resim yarışması 2024 başvuruları başladı. 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramına özel yarışmaya katılarak harika hediyeler kazanabilirsiniz.
26 Mart 2024 – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Kendi masal dünyanızı çizin ve yarışmaya katılın
Bu yılın birbirinden güzel ödülleri:
-2 kişiye Monster Notebook
-20 kişiye PS5
-50 kişiye Samsung Tab A8
-100 kişiye KIDdo2 Akıllı Saat
-30 kişiye CVS Maxi Scooter
Yarışmaya katılmak için:
Anlaşılabilir ve yeterli görünürlüğe sahip olan resmi, eser sahibinin elinde tuttuğu fotoğrafıyla birlikte www.dalin.com sitesindeki başvuru formuna yükleyin.
Resim yarışmaları oldukça keyifli etkinliklerdir! Resim yarışmalarına katılmak istiyorsanız, genellikle çeşitli konular veya tema üzerine düzenlenen yarışmaları araştırabilirsiniz. Bazı yarışmalar belirli bir sanat tarzını veya tekniği teşvik ederken, diğerleri daha geniş bir yelpazede çalışmalara izin verir. Yarışmaların kurallarını ve son katılım tarihlerini dikkatlice incelemek önemlidir. Hangi tür resimlerin kabul edildiği, boyutlar, dosya formatları ve diğer gereksinimler gibi detaylar önemlidir. Şansınızı denemek için çeşitli yarışmalara katılabilir ve yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz!
Yarışma 5-8 yaş ve 9-13 yaş aralıkları olmak üzere 2 ayrı kategoride gerçekleşecek olup her bir kategori kendi içinde değerlendirilecektir. Başvuru tarihinde eser sahibinin  belirtilen yaş aralığında olması gerekmektedir.
Yarışma Katılım Koşulları
 • Yarışma 26.03.2024 – 30.04.2024 tarihleri arasında @dalinturkiye adlı Instagram sayfamız üzerinden başlayacaktır. Başvurular www.dalin.com web sitesi üzerinden alınacak olup, son başvuru tarihi 30 Nisan 2024 Salı günü saat 23.59’dur.
 • Yarışmanın teması “Kendi Masal Dünyanı Çiz” olarak belirlenmiştir. Bu tema ile ilişkisiz eserler değerlendirmeye alınmaz.
 • Yarışma 5-8 yaş ve 9-13 yaş aralıkları olmak üzere 2 ayrı kategoride gerçekleşecek olup her bir kategori kendi içinde değerlendirilecektir. Başvuru tarihinde eser sahibinin belirtilen yaş aralığında olması gerekmektedir.
 • Yarışmacılar tarafından gönderilen eserler, özel jürimiz tarafından değerlendirilecektir.
 • Resimlerin değerlendirilmesinde konuya bağlılık, kurgu becerisi, resim sanatına uygunluk, özenli çalışma, resim ve konuda özgünlük gibi kriterlere bakılarak değerlendirilme yapılacaktır. Jüri kararı kesindir, itiraz edilemez. Jürimizin değerlendirmesi sonucunda dereceye girecek kişilere verilecek hediyeler sırasıyla 2 Adet Monster Abra A5 V21 Gaming Laptop, 20 Adet Playstation 5 Slim Oyun Konsolu, 100 Adet Kiddo2 Akıllı Çocuk Saati, 30 Adet CVS Dn 80002 Scooter, 50 Adet Samsung Galaxy Tab A8 hediye edilecektir.
 • Ödülleri almaya hak kazanan 112 kişi yarışmanın gerçekleşeceği Instagram sayfası ve web sitesi üzerinden yayınlanacaktır ve/veya bu kişilerle ilgili Instagram hesabı üzerinden iletişime geçilecektir. Ödüller devredilemez, ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
 • 30 Nisan 2024 tarihine kadar gönderilen görseller üzerinden yapılacak değerlendirme sonrasında 15 Mayıs günü kazananlar @dalinturkiye instagram sayfasında ve web sitesinde açıklanacaktır. Yarışmaya resim gönderen her yarışmacı, yarışmaya gönderilen resimlerin Dalin ve Aktif Kozmetik tarafından yayınlanmasına izin vermiş sayılacaktır.
 • Yarışmamızda ödül almaya hak kazanan katılımcılarımızın fotoğrafları, yarışmacılarımızın resimleri ile birlikte dijital ortamda hazırlanan Dalin Sanat Galerisinde yer alacaktır.
 • Resmin orijinalinin Aktif Kozmetik tarafından istendiği takdirde Aktif Kozmetik’e kargo yoluyla gönderilebilmesi/sunulabilmesi amacıyla saklı tutulması zorunludur.
 • Dalin Resim Yarışması’nda kazanan resimlerin asılları yarışmacılardan istenildiği takdirde gönderilen eserler sahiplerine iade Katılımcılar, eser üzerindeki mali haklar (işleme, çoğaltma, yayma, temsil-sunum, işaret, ses ve/yagörüntü nakline yarayan araçlarla ve diğer yollarla umuma iletim ile pay ve takip hakları) ile manevi hakları (umuma arz salahiyeti, adın belirtilmesi, eserde değişiklik yapılmasını men hakkı) kullanma yetkisini şirketimize devretmeleri gerekmektedir.
 • Katılımcılar tarafından gönderilen resimlerin tamamen özgün çalışmalar olması, genel ahlaka aykırı unsurlar içermemesi, herhangi bir 3. kişinin fikri ve sınai haklarını ihlal etmemesi, kişiye ait herhangi bir eser olmaması gerekmektedir. Aksi halde, sorumluluk tamamen 3. kişinin eserini kullanan bu suretle 3. kişinin fikri ve sınai haklarını ihlal eden katılımcıya /tarafa ait olacaktır ve şirketimizin bu konuya dair sorumluluğu bulunmamaktadır. Yarışmaya katılan çalışmaların daha önce düzenlenen benzer yarışmalarda dereceye girmemiş, başkası tarafından yapılmamış, kısmen ya da tamamen başka bir resimden kopya edilmemiş ve daha önce herhangi bir yerde yayınlanmamış olması gerekmektedir. Ödül alan katılımcılardan bu taahhütleri dışında hareket ettiği anlaşılanlardan elde ettikleri derece geri alınır.
 • Yarışmaya katılım ücretsiz olup katılımcılar birden fazla resim ile yarışmaya katılım sağlayabilir ancak sadece bir resim ile ödül kazanabilir. Birden fazla kişi tarafından ortaklaşa yapılmış resimler sadece tek bir ödül kazanabilir.
 • Yarışmaya Aktif Kozmetik çalışanlarının ve jüri üyelerinin birinci dereceden yakınları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile kendilerine hediye gönderimi yapılamaz.
 • Yarışma başvurusunun geçerli olabilmesi için yapılan resmin anlaşılabilir ve yeterli görünürlüğe sahip şekilde www.dalin.com sitesi üzerinden çocuğunuzun resmini elinde tutarken çekilmiş fotoğrafının siteye yüklenmesi, @dalinturkiye hesabının takip edilmesi gerekmektedir.
 • dalin.com sitesi üzerinden paylaşılan resimlerin tüm sorumluluğu katılımcıya aittir. Aktif Kozmetik’in bu konuda herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu resimlerin katılımcı tarafından herkese açık mecra olan @dalinturkiye adlı Instagram hesabından ve www.dalin.com web sitesinden paylaşılmasından sonra resimlerin başkaca kişiler tarafından kullanılması, çoğaltılması, yayılması, paylaşılması vb. olmak üzere üçüncü kişilerce farklı amaçlarla kullanılmasına dair şirketimizin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x