Dalin resim yarışması 2013 başvuru ve detaylar

  • 26 Şubat 2013
Dalin resim yarışması 2013 başvuru ve detaylar

Bu yıl 12.si düzenlenecek olan geleneksel Dalin Resim Yarışması yine birbirinden güzel hediyelerle küçük ressamların ilgi odağı olacak.

Çocukların sevilen markası Dalin, çocuklara sanatı sevdirmek ve onların zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla geleneksel hale getirdiği ‘ Dalin Resim Yarışması’na 2013 yılında da devam ediyor. Bu yıl 12. si düzenlenecek olan `’ Dalin İlköğretim Öğrencileri Arası Resim Yarışması ile`’ Türkiye`deki tüm ilköğretim öğrencilerini resim yapmaya davet ediyoruz… Dereceye giren minikleri ise birbirinden güzel hediyeler bekliyor. Birinciye İ-pad 2, ikinci ve üçüncü çocuğa ise netbook hediye edilecek. Ayrıca en çok resim gönderen ilk 3 okula Dalin tarafından resim atölyesi yapılacak, dördüncü ve beşinci okula ise bilgisayar hediye edilecek.

Bu yıl 5-13 yaş aralığında bulunan öğrenciler ‘’Biz Doğayı Korursak Doğa da Bizi Korur’’temasıyla Dalin 12. Geleneksel  Resim Yarışması’na istedikleri resim ve boya malzemesini kullanarak diledikleri kadar resimle katılabilecekler.

Birincilik Ödülü                   : iPad

İkincilik Başarı Ödülü         : Netbook

Üçüncülük Başarı Ödülü  :  Netbook

Nisan 2013 tarihinde yapılacak sayım neticesinde yarışmaya en fazla sayıda resim gönderdiği belirlenen 3 okula Dalin tarafından resim atölyesi yapılacaktır. Sayım sonuçları resim yarışması web sitesinde (www.dalinresimyarismasi.com) yayınlanacaktır.

 

35 cm x 50 cm ölçülerindeki resim kağıdına yapılacak olan resimlerin arkasının sağ alt köşesine yarışmacı bilgi formu tam olarak doldurularak yapıştırılmalıdır.  Öğrencinin; adı, soyadı, doğum tarihi, okulu, sınıfı, okul-ev adresleri, cep telefonu, e-mail adresi, okul ve ev telefon numaraları; öğretmenin / velinin adı, soyadı ve imzası açık olarak yazılmalıdır.

Dereceye giren ilk 50 resim arasından katılımcıların aileleri tarafından onay verilen resimler sergilenecektir.

Yarışmaya katılanların resimlerini en geç 31 Mart 2013 tarihine kadar “Dünya İşleri İletişim Ajansı-Cihangir Mah. Pürtelaş Sok. N:69 D:6 ” adresine göndermeleri gerekmektedir.

Telefon:0212 252 20 35

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. emine alşan ekici dedi ki:

    merhaba ben giresunda zihinsel engelliler okulunda öğretmenim.sonraki yıllarda zihinsel engelliler için ayrı bir kategoride yarışma düzenlenmesini talep ediyorum.çünkü bu öğrencilerin normal öğrencilerle yarışması mümkün ve adaletli değildir.
    bu yılki resim yarışmadan sonuç beklemiyorum ama en azından öğrencilerimize başarı belgesi ve küçük bir hediye gönderilmesini dalin ailesinden talep ediyorum.bir küçük silgiye bile seviniyorlar.normal çocuklarımız yanında bu çocuklarıda sevindirmek için gerkeli duyarlılığı dalin ailesinden umuyorum sevgilerimle..
    resim öğretmeni emine alşan ekici
    giresun özel eğitim ortaokulu

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.