Dalin resim yarışması 2014

  • 07 Mart 2014
Dalin resim yarışması 2014

Dalin resim yarışması 13.  kez yine harika hediyelerle minik ressamların ilgisini çekiyor. 2014 yılına özel yarışmada bu yıl 5-11 yaş aralığında bulunan öğrenciler ‘Sevgiyle Büyüyen Bir Tohum Geleceğe Orman Olur” temasıyla Dalin 13. Geleneksel  Resim Yarışması’na istedikleri resim ve boya malzemesini kullanarak diledikleri kadar resimle katılabilecekler.

Yarışmada İlk Üçe Giren Minik Ressamların Ödülü ; İpad Mini
Gerçekleştirilecek profesyonel jüri değerlendirmesiyle dereceye girecek minikler 23 Nisan 2014 tarihinde www.dalinresimyarismasi.com adresinden ilan edilecekler.

35 cm x 50 cm ölçülerindeki resim kağıdına yapılacak olan resimlerin arkasının sağ alt köşesine yarışmacı bilgi formu tam olarak doldurularak yapıştırılmalıdır.  Öğrencinin; adı, soyadı, doğum tarihi, okulu, sınıfı, e-mail adresi, okul telefon numaraları; öğretmenin / velinin adı, soyadı ve imzası açık olarak yazılmalıdır.

Dereceye giren ilk 50 resim arasından katılımcıların aileleri tarafından onay verilen resimler sergilenecektir.

Yarışmaya katılanların resimlerini en geç 30 Mart 2013 tarihine kadar “Dünya İşleri İletişim Ajansı-Ömer Avmi Mah. Hacı Hnm Sok. N:8 D:5 Beyoğlu-İstanbul ” adresine göndermeleri gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.