Defacto Dechino pantolonları Bayram Kampanyası

  • 10 Kasım 2010
Defacto Dechino pantolonları Bayram Kampanyası

Defacto’nun rahatlığı ve tasarımıyla büyük beğeni toplayan Dechino pantolonları Kurban Bayramı’na özel 19,99 TL fiyatıyla satışta. Dechinoların sınırlı sayıda olduğunu ve sadece iki adet alabileceğinizi de sakın unutmayın. Bayram neşesine neşe katan bu kampanyadan faydalanıp Dechinolanmak için Defacto mağazalarına uğramayı ihmal etmeyin. Defacto’dan kaçırılmayacak bayram kampanyası�

Defacto Dechino pantolonlar Kurban Bayramı’na özel 19,99 TL�

Bu pantolonlar sadece 19,99 TL, ama sınırlı sayıda�

Kurban Bayramına özel  satışa çıkacak Dechinolardan yalnızca iki adet alabilirsiniz�

Defacto’nun rahatlığı ve tasarımıyla büyük beğeni toplayan Dechino pantolonları Kurban Bayramı’na özel 19,99 TL fiyatıyla satışta. Dechinoların sınırlı sayıda olduğunu ve sadece iki adet alabileceğinizi de sakın unutmayın. Bayram neşesine neşe katan bu kampanyadan faydalanıp Dechinolanmak için Defacto mağazalarına uğramayı ihmal etmeyin.

Defacto�nun jean’e karşı duruşunda rahatlığı ve tasarımlarıyla önemli rol oynayan Dechino pantolonlar, yeni sezon kadın ve erkek koleksiyonlarında güçlü bir şekilde yerini alıyor. Kumaş kalitesi ve farklı dikiş teknikleriyle ekstra rahatlık sunan Dechinolar, hem gece hem de günlük kullanım kolaylığı sağlıyor. Siyah, gri, bej be yeşil gibi renk alternatiflerinin de yer aldığı Dechino pantolonlar, kendine özen gösteren, rahatından ödün vermeden her ortamda şık ve modern görünmek isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.