Demirdöküm 2013 kombi kampanyası

  • 30 Mayıs 2013
Demirdöküm 2013 kombi kampanyası

Demirdöküm kampanya ve indirimleri sürüyor. Demirdöküm kombilerde 2013 yılına özel kampanyada vade farklı 36 ay taksit fırsatı ve indirimli fiyatlar sizleri bekliyor.

DemirDöküm’ün yeni çizgisine sahip, modern ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Atron kombi, üstün özellikleriyle de kombi pazarında fark yaratıyor. Atron kombiler, son yıllarda giderek büyüyen kombi pazarında son kullanıcılara daha ekonomik, daha teknolojik, daha dayanıklı ve daha estetik bir kombi sunulması hedeflenerek uzman ve tecrübeli DemirDöküm mühendisleri tarafından geliştirildi.
3 yıldız verim sınıfı (92/42/EEC), 7 geçişli yeni nesil eşanjör sistemi, ergonomik kontrol panel, Soft Touch düğmeler, gelişmiş izolasyon ile düşük ses seviyesi, fan modülasyonu, dijital ve analog manometre Atron kombinin kullanıcılarına sunduğu üstün özelliklerinden sadece birkaçıdır. Modern tasarımlı, kolay kullanımlı, yüksek performanslı ve son derece ekonomiktir.

DemirDöküm’ün %108’e varan verimli yoğuşmalı kombisi Nitromix, yüksek enerji tasarrufu özelliğiyle hem tüketicileri hem de doğayı koruyor. Kaliteli ve yüksek tasarruflu ürünleri tüketicileriyle buluşturmaya devam eden DemirDöküm’ün Nitromix kombilerindeki yoğuşma teknolojisi, doğal gaz faturalarında önemli bir tasarrufu da beraberinde getiriyor.

Nitromix kombiler; paslanmaz çelik premix eşanjör ve kullanılan frekans kontrollü fan sayesinde optimum gaz-hava karışımı ile her kapasitede yüksek verim elde edilen premix teknolojisine sahip.

Nitromix kombilerde, verimi en üst düzeyde sağlamak ve en sessiz çalışma düzeyini elde etmek için fan modülasyonu özelliği bulunur. Geniş dijital ekranı sayesinde, tesisat suyu sıcaklığı, kullanım suyu sıcaklığı ve tesisat suyu basıncı rahatça izlenebilir. LCD ekranda bulunan programlama seçeneğiyle kombi kullanım konforu sağlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ