Demirdöküm kombi kampanyaları ve taksitli fiyatlar

  • 20 Eylül 2011
Demirdöküm kombi kampanyaları ve taksitli fiyatlar

Kış kapıya dayandı kış için hazırlıklar başladı.2011-2012 kışı için kombinizin bakımını yaptırmayı unutmayın.Yeni kombi alacaklar için Demirdöküm kombilerde kampanyalar başladı.20 Eylül 2011 – 30 Kasım 2011 tarihleri arasında Bonus program üyesi DemirDöküm bayilerinde Bonus’a özel Peşin fiyatına 12 taksit veya 5 ay ertelemeli 4 taksit fırsatı ile kombinizi alabilirsiniz.

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında +8 taksit 2 ile 4 arası seçmeli taksit işlemlerinde geçerli olacaktır. 5 ay erteleme ise 2 ile 7 arası seçmeli taksit işlemlerinde geçerli olacaktır. Kampanyada 5 taksitli işlemlere + 7 taksit , 6 taksitli işlemlere +6 taksit, 7 taksitli işlemlere +5 taksit , 8 taksitli işlemlere +4 taksit, 9 taksitli işlemlere +3, 10 taksitli işlemlere +2, 11 taksitli işlemlere +1 taksit ilave edilecektir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanyaya Ekspres Limit ile yapılan alışverişler dahil olmayacaktır.
  • Kampanyanın seçmeli olarak yapılan +8 taksit veya 5 ay erteleme seçenekleri yalnız Garanti Bankası’na ait Bonus, Bonus Business Card ’lar için geçerlidir.
  • Deniz Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Eurobank Tekfen Bonus Card’larla ve Sanal POS ile yapılan alışverişlerde yalnız +8 taksit uygulaması geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya  TEB Bonus, Shop Miles, American Express, Shop&Miles Business Card’lar  ve American Express Business Card’lar dahil değildir.
  • Flexi Card’ların kampanyaya katılımı için EVET DEMIRDOKUM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.Flexi Card kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.