Demirdöküm kombi kampanyasında 1 yıl anadolu sigorta ev sigortası hediye

  • 05 Ekim 2012
Demirdöküm kombi kampanyasında 1 yıl anadolu sigorta ev sigortası hediye

DemirDöküm evinizi sigortalıyor. Kampanya kapsamında DemirDöküm kombi alan ve ilk çalıştırmasını yaptıran tüketicilerine, 1 yıl süreyle 10.000 TL bedelinde “ev eşyası sigorta güvencesi ve ev asistans hizmeti” hediye ediyor.

Isıtma ve soğutma sektöründe yine bir ilke imza atan DemirDöküm’ün, Anadolu Sigorta ile işbirliği sonucunda hayata geçirdiği kampanya 25 Eylül – 31 Ekim 2012 tarihleri arasındaki kombi alımlarında ve ilk çalıştırmalarında geçerli. Kampanyaya katılım için tüketicilerin hiçbir ek ücret ödemesi de gerekmiyor.

Sigorta kapsamında kampanyaya katılan tüketicilerin eşyaları, yangın, yer kayması, sel-su baskını, hırsızlık gibi pek çok hasarda sigorta güvencesi altına alınıyor.

Anadolu Sigorta’nın ev eşya sigortası ile birlikte herhangi bir ek ücret istemeden müşterilere ev asistans hizmetleri de sunuluyor. Bunlar; çilingir hizmetinden, konutta meydana gelen hasar sonucu oluşan tesisat ve elektrik sorunlarının tamiratına, doktor veya ambulans gönderilmesinden, otel hizmeti veya konutun fatura ödemelerine destek vermeye kadar, geniş bir yelpazede bulunuyor. Yapılacak sigorta, aynı zamanda bir yıl boyunca sınırsız tıbbi ve hukuki danışmanlık hizmetlerini, evde meydana gelen bir hasar sebebiyle ortaya çıkan seyahat masraflarının karşılanması gibi ek hizmetleri de kapsıyor. Bu sayede DemirDöküm kombi alan müşteriler sadece ev eşya sigortasından değil, Anadolu Sigorta’nın ayrıcalıklı hizmetlerinden 1 yıl boyunca faydalanabiliyor.

Eşya sigortası ürünün ilk çalıştırmasına müteakip Anadolu Sigorta tarafından hazırlanacak poliçe tarihi ile başlayıp 1 yıl geçerli oluyor.

Kampanya Detayı;

  • 25 Eylül – 31 Ekim 2012 tarihleri arasında DemirDöküm markalı kombi satın alan ve bu tarihler arasında ilk çalıştırması yaptıran müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
  • Kampanyaya katılmak için kombi ilk çalıştırma talebi esnasında kampanya başvurusu gerçekleştirilmelidir. Kampanya başvurusunda müşteri ad-soyad, TC kimlik numarası, adres ve telefon numarasını paylaşmalıdır.
  • Kampanyaya katılım sonrası ilk çalıştırma talebinde belirtilen kişi ve konut üzerine tanımlı Anadolu Sigorta ev eşya sigortası poliçesi hazırlanarak, müşterinin adresine kargolanacaktır.
  • Anadolu Sigorta poliçesinde belirtilen şartlarda, konutta bulunan ev eşyaları 10.000 TL bedelle ve 1 yıl süreyle Anadolu Sigorta güvencesi altına alınacaktır.
  • Ev eşya sigortası, ilk çalıştırma talebi tarihinden itibaren 1 yıl geçerli olacaktır.
  • Anadolu Sigorta’dan ev eşya sigortası yukarıda belirtilen kriterler doğrultusunca ücretsiz olarak verilecektir.
  • Sigorta kampayasına DemirDöküm’ün tüm kombi modelleri dahildir.
  • Ev eşya sigortası ve ev asistans hizmetleri ile ilgili soru ve detaylar için, Anadolu Sigorta’nın 444 0 350 numaralı müşteri iletişim hattının kullanılması gerekmektedir.
  • İlanlarda bulunan 47 TL’lik tutar, Atron H 24 modelinin 36 ay taksit kampanyası kapsamındaki aylık taksit tutarıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ