D’s Damat Mağazalarında Babalar Gününe Özel 50 Lira indirim ve Saat Hediye

  • 04 Haziran 2010
D’s Damat Mağazalarında Babalar Gününe Özel 50 Lira indirim ve Saat Hediye

3 Haziran’dan itibaren D’S Damat mağazalarından yapacağınız 150 Liralık alışverişinize 100 Lira ödüyor ve üstelik 79 TL değerindeki birbirinden şık dilediğiniz D’S saati de BABANIZA HEDİYE EDİYORUZ!

HEDİYELERİN  EN BABASI
D’S DAMAT’TAN…

BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL… Erkeklerin vazgeçilmez markası D’S Damat’tan Babalar Günü’ne ÖZEL Muhteşem Fırsatlar…

150 Liralık AL, 100 Lira ÖDE. Üstelik dilediğiniz  79TL’lik D’S SAAT HEDİYE!!!
D’S Damat, İlkbahar/Yaz 2010 sezonunda şıklığına özen gösteren  babalara özel birbirinden farklı model ve kalıp seçenekleri sunuyor. 3 Haziran’dan itibaren D’S Damat mağazalarından yapacağınız 150 Liralık alışverişinize 100 Lira ödüyor ve  üstelik 79 TL değerindeki birbirinden şık dilediğiniz D’S saati de BABANIZA  HEDİYE EDİYORUZ!

“D’S Casual”hem  şıklığından hem de rahatlığından vazgeçemeyen D’S Damat babalarına  alternatifler sunarken D’S Damat çatısı altında “TWN”genç dinamik görünmeyi tercih eden moda tutkunu babalara yepyeni bir koleksiyon sunuyor. Klasik giyimi hayat  tarzı olarak benimsemiş babalar için “D’S Classic” koleksiyonu farklı  kesimlerden oluşan ceket ve takımlar öneriyor. “Her güne” yeni nefes getiren ürün ve renk zenginliği, “Herkese” yeni görünüm kazandıran kalıp  ve model çeşitleri, “Her Bütçeye” yeni öneriler sunan D’S Damat  koleksiyonlarındaki onlarca alternatiflerden biri mutlaka babanız için… Üstelik  Babalar gününe özel birbirinden cazip kampanya fırsatları ile sizleri bekliyor.

**** Önemli Not: D’S DAMAT BİR ORKA GROUP MARKASIDIR… D’S DAMAT, GRUBUN 4. MARKASI OLUP “DAMAT MARKASI İLE KARIŞTIRILMAMASINI” ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

Detaylı Bilgi İçin;ORKA Group Kurumsal  İletişim Departmanı Tel: 212.314 23 23

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ