Erciyes börek 10. yıl kampanyasında 1 tepsi su böreği 24.90 TL

  • 31 Ocak 2013
Erciyes börek 10. yıl kampanyasında 1 tepsi su böreği 24.90 TL

Ankara’nın börek markası Erciyes Börek sektörde 10. Yılını kutlarken, 2013 yılının ilk kampanyasını özel indirim fırsatlarıyla başlatıyor. Lezzetine lezzet katan kampanyalarla sektöründe öncü olan marka, hem müşterilerinin hem de iş ortaklarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Yıllardır aldığı olumlu dönüşler ve yenilikleri ile farklılaşan Erciyes Börek, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinde fark yaratmaya devam ediyor. Uygun fiyat seçenekleriyle kışın ilk kampanyasını başlatan Erciyes Börek, ev hanımlarının hünerli ellerinden çıkan sıcacık lezzetleri yeni başlayan indirim fırsatlarıyla müşterilerinin sofrasına sunuyor.

“İnce Hamuruyla Sindirimi Kolay, İndirimi Olay!” lezzet fırsatları yaratan kampanyada,1 Tepsi Su Böreği 32.90 yerine 24.90 TL, 1 Kg. Su Böreği 9.90 yerine 6.90 TL fiyatıyla satışa sunuluyor ve bu yıl, Erciyes Börek’in “Mideye İndirimi” bir başka lezzetli oluyor.

‘10 Yılda 25 Şube’

Francahising ile büyümeye devam eden Erciyes Börek, sektörde kazanmış olduğu tecrübesini ve bilgi birikimini, müşterileri tarafından markasına duyulan güven ve sadakatle birleştirerek, girişimcilere yeni bir yatırım fırsatı sunmaya devam ediyor. “Akıllı adama işlemi de işletmesi de kolay” sloganı ile yol çıkan Erciyes Börek, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden şube sayısını 25’e tamamlayarak, yatırımcısına da bu karlı yatırım fırsatını sunmaya devam ediyor.

Etkili bir yatırımı fırsata dönüştürmeyi hedefleyenlere, sektördeki bilgi ve birikimini kazanç kaynağı olarak gösteren Erciyes Börek, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet konusunda prensiplerinden taviz vermezken, franchising hizmetlerini de bir sistematiğe göre yürütüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. emin dedi ki:

    tadı nasıl?güzelmi?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.