Eryaman 5M migros açılışı ve 75 TL alışverişe 11 Doblo kazanma şansı

 • 17 Aralık 2010
Eryaman 5M migros açılışı ve 75 TL alışverişe 11 Doblo kazanma şansı

Ankara Eryaman 5M migros mağazası açılışına özel fırsatlar ve 16 Aralık 2010 – 16 Ocak 2011 tarihleri arasında Money Club Kart ya da Money Visa ile Türkiye’nin her yerindeki 5M Migros Marketleri’nden yapacağınız her 75 TL alışverişinizle bir çekiliş hakkı, çekiliş sonucunda da 11 Fiat Doblo’dan birini kazanma şansı sizi bekliyor. Ayrıca Ankara Eryaman 5M Migros Mağazası açılışına özel fırsatları da kaçırmayın!

Kampanya Detayları:

 • Kampanya 16 Aralık 2010 – 16 Ocak 2011 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kapsamdaki çekiliş 31 Ocak 2011 tarihinde saat 14,00’de  Migros Türk T.A.Ş’nin Beylikdüzü Mevkii, Büyükçekmece / İstanbul adresindeki 5M Migros mağazası içerinde gerçekleştirilecektir.
 • Kazanan talihliler 4 Şubat tarihli Vatan Gazetesinde duyurulacaktır
 • Ödül kazanan asil talihlilerin en geç 19 Şubat 2011 tarihine kadar; yedek talihlilerin en geç 6 Mart 2011 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.
 • Ödül teslim tarihi en geç 31 Mart 2011’dir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. MEHMET ERSOY dedi ki:

  Migros’a iletirmisiniz; money club cardla yaptığımız alışverişler sonucunda çekilişe katılıp katılmadığımızı nasıl bileceğiz? Onun yerine her çekilişe müşterinin eline kupon verseler daha iyi. Ben belki de çekilişe katılmıyorum, bunu göremiyorum ki..

 2. seray dedi ki:

  5m migros olmasına rağmen sıfır hizmet;ürünlere tozdan ellenmiyor Çalışanların pazar yeri gibi bağırması çok rahatsız edici sessiz sakin bir ortamda alışveriş yapılamıyor herkez bir yerden bağırıyor.

 3. aynur naz dedi ki:

  mağaza girişi cok ağır kokuyor

 4. bilal dedi ki:

  4 şubat vatan gazetesi almayı unuttum. vatan gazatesinde yayınlanan çekilişi
  sonucunu internette bulmadım.mümkünse listeyi email asresime atar mısınız.
  teşekkürler

 5. bilal köse dedi ki:

  ismini öğrenemeyenler nerden öğreneçek teşekkür ederim

 6. deli dedi ki:

  siz 5M yerine başka marketlere gitmiş olabilirsiniz:) şakaydı fakat eryaman da bulunnan okyanus plaza nın yanındaki 5M migros bu terbiyesizlikleri yapmış olamaz ayrıyetten ben toz filan görmüyorum lütfen ürünleri daha dikkatli inceleyiniz saygı ve sevgilerimle

 7. yakub dedi ki:

  ankamall Migros mağazasında temmuz ayında 7 kişilik kam çadırı 149.99 dan 99.98 tlden indirimle satılırken 25 ağustos 2014 tarihinde bir tane daha almak için geldiğimde indirimin kaldırıldığını gördüm yetkililere sorduğumda indirim bitti dediler.
  BU NASIL SATIŞ STRATEJİSİ YAZIN ORTASINDA ÇADIRIN EN ÇOK SATILACAĞI ZAMANDA İNDİRİM VAR MEVSİM SONU OLAN ZAMANDA ÇADIRDA İNDİRİM KALDIRILIYOR BU NASIL SATIŞ MANTIĞI BİR TİÜRLÜ ANLAMADIM… DEĞERLENDİRİLMESİ DİLEĞİMLE….

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.