Kampanya ve İndirim Haberleri

ETS Tur erken rezervasyon kampanyası ile world karta özel %30 indirim

  • 02 Mart 2011
ETS Tur erken rezervasyon kampanyası ile world karta özel %30 indirim

Wold card sahipleri ETS Tur’la 1 Mart – 4 Nisan arası yapılan rezervasyonlarda %30’a varan indirimler kazanıyor. Erken Rezervasyon Dönemi’nin bir avantajı da her koşulda cezasız iptal hakkı sunan Erken Rezervasyon Sigortası’yla tatilinizi erken planlamaktan korkmayın! Etstur’la erken rezervasyonunuzu hemen yaptırın, tatile karlı çıkın!

Tatilcilerin fiyat avantajlarından daha fazla yararlanabilmesi için Erken Rezervasyon Dönemi’ni her yıl öne çeken Etstur, bu yıl da 5 ayrı dönemde indirim sunmaya devam edecek.

9 yıldır Erken Rezervasyon’da öncü olan Etstur, 5 Ocak 2011 itibarıyla Erken Rezervasyon Dönemi’ni başlattı. 1 Nisan – 9 Kasım 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek konaklamalar için 1 Mart – 4 Nisan arası yapılan rezervasyonlarda %30’a varan indirimler sizi bekliyor. Tüm dünyada hesaplı tatil için uygulanan en iyi yöntem olarak bilinen erken rezervasyon dönemleri ile hesaplı tatilin keyfini süreceksiniz.

Etstur, Erken Rezervasyon Sigortası ile Erken Rezervasyon Dönemi’nde yaşanan en büyük sıkıntının da önünde geçiyor. Etstur, misafirlerinin aylar sonrası için yapacakları tatil rezervasyonlarında, akıllarında hiçbir soru işareti bırakmamak adına Erken Rezervasyon Sigortası” uygulaması sunuyor.

Etstur ve Mapfre Genel Sigorta işbirliği ile sunulan bu uygulama ile misafirler, rezervasyon bedelinin %1’ini sigorta olarak ödeyerek ve tatil dönemine 72 saat kalana kadar iptal hakkı kazanmış oluyor. 1.000 TL üzeri rezervasyonlar için geçerli olan bu uygulama 1.000 TL altındaki rezervasyonlarda sabit 10 TL olarak sunuluyor.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x