Gülaylar altında 2011 yıl sonu kampanyası

  • 22 Aralık 2011
Gülaylar altında 2011 yıl sonu kampanyası

2011 yılına ait ürünlerini bitiren Gülaylar altın yılın son günlerine özel kampanyası ile Altın ve Pırlantada harika indirim fırsatları sunuyor.22-25 Aralık 2011 tarihlerinde %70` e varan indirimleri İçerenköy Carrefour AVM 1. katta bulabilirsiniz.

Geleneksel Gülaylar fırsat günleri Altın ve Pırlantada Müthiş indirimlerle 22 Aralık`ta yoğuın istek üzerine İçerenköy Carrefour AVM`de başlıyor.

İstanbul Anadolu Yakasından Gelen Yoğun İstek üzerine GülaylarAltın ve Pırlantada Yılın Son Fırsatı bugün İçerenköy Carrefour AVM`de başlıyor.

Gülaylar Fırsat Günlerinde şok indirimler ve maliyetine satışlarla İçerenköy Carrefour AVM`de takı severlerle buluşuyor. Yeni evlenecek olan, yatırım yapmak isteyen, hediye almak isteyenler için Gülaylar bulunmaz bir fırsat sunuyor. Özel kurulmuş 500 m2`lik alanında 10.000 adet altın, 12.500 Pırlanta , 4.500 adate Çelik ve Gümüş ürün takı severlerle buluşuyor.

Bu sene ilkini Starcity AVM`de, ikincisini City`s Nişantaşı AVM`de düzenlediği kampanyalarının üçüncü son ayağını Anadolu yakasındaki müşterilerinden gelen yoğun istek üzerine İçerenköy Carrefour AVM`de düzenleyen Gülaylar, önceki kampanyalarında olduğu gibi yine binlerce müşterisini bu çok özel kampanyada en mükemmel şekilde ağırlamak üzere Fırsat Günleri`ne bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ