Halkalı İstanbul Lounge konutlarında dairelerde kampanya

  • 12 Aralık 2010
Halkalı İstanbul Lounge konutlarında dairelerde kampanya

Eroğlu Yapı, Küçükçekmece Halkalı’da inşa ettiği İstanbul Lounge’da % 5 peşinatla daire satışına başlandı. 1+1’den 4+1’e kadar pek çok farklı daire alternatifi ile sınırlı sayıda 4+1 dubleksler ve kent villalarının yer aldığı İstanbul Lounge’da daireler metrekaresi ”her şey dahil” 1.500 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Ayrıca İstanbul Lounge’da %5 peşinatla 120 ay vadeye kadar % 0,76’dan başlayan banka faiz oranlarıyla ödeme seçenekleri sizi bekliyor.Eroğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, yaptığı açıklamada, İstanbullular’a ve şehre fark katacak projeler sunmayı hedeflediklerini, İstanbul Lounge’un bulunduğu konum ve sunduğu imkanlarla güvenilir bir yatırım fırsatı yarattığını belirtti.

Eroğlu, şunları ifade etti:

”Gerçekleştirdiğimiz tüm konut ve ticari gayrimenkul projeleri ile sektördeki klişeleri değiştirmeyi hedefliyoruz. İstanbul Lounge projesi de bulunduğu bölge itibariyle sakinlerine, şehrin merkezinde, şehrin yoğun temposundan kaçma fırsatı sunacak. İstanbul Lounge, farklı mimarisi, geniş yeşil alanları ve sakinlerine sunduğu sosyal imkanlarının yanı sıra Küçükçekmece Gölü’ne yakınlığı ile de ayrıcalıklı bir konuma sahip. Sektöre sunacağımız bu ve benzeri projeler ile önümüzdeki 5 yıla damga vuracağız.”

Eroğlu Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Aybars Kızılsencer ise ekim ayında inşaatına başlanarak 24 ay sonunda teslim edilmesi hedeflenen projenin, yatay süreklilik konseptine sahip olduğunu belirterek, 85 bin metrekarelik kapalı alanda toplam 757 adet dairenin yer aldığını bildirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.