Kampanya ve İndirim Haberleri

Hesabınızda Para Olmasa Bile Faturalarınızın Ödenmesini İstermisiniz ?

  • 18 Mart 2010
Hesabınızda Para Olmasa Bile Faturalarınızın Ödenmesini İstermisiniz ?
Fatura

Bankamıza vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile faturalarınız son ödeme tarihinde hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilir. İstenildiği takdirde, son ödeme tarihinden önce Bankamatik, İnteraktif Bankacılık ve Telefon gibi şube dışı bankacılık kanallarımız aracılığıyla da fatura bilgilerine ulaşarak ödeme yapabilirsiniz.

Üstelik SOS uygulaması ile, hesabınızda para olmasa bile…

Avea, Turkcell, Vodafone, smile adsl ve TTNet A.Ş. kurumlarının faturaları için Maximum Kart’ınıza da talimat verebilirsiniz. Böylece faturalarınız kredi kartınızdan tahsil edilirken MaxiPuan kazanmaya devam edersiniz. Anlaşmalı olduğumuz kurumların faturaları için otomatik ödeme talimatınızı isterseniz şubenize uğrayarak, isterseniz İnteraktif Bankacılık hizmetlerimiz sayesinde İnternet Şubemiz, Netmatiklerimiz veya Çağrı Merkezimizden hemen verebilirsiniz.

Mobil Numara Taşınabilirliği kapsamında cep telefon numaranızı değiştirmeden hizmet aldığınız GSM operatörünü değiştirdiyseniz, hizmet almaya başlayacağınız yeni GSM operatörünüz için fatura talimatı vermeyi ve eski operatörünüze ait son faturanız ödendikten sonra Bankamızda mevcut olan eski otomatik ödeme talimatını iptal ettirmeyi unutmayınız.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ