Hızlı trende 2015 öğretmenler günü %50 indirim kampanyası

  • 14 Kasım 2015
Hızlı trende 2015 öğretmenler günü %50 indirim kampanyası

TCDD 2015 öğretmenler günü kampanyası kapsamında tüm özel sektör ve kamu öğretmenlerine  ve ailelerine özel hızlı tren biletlerinde %50 indirim fırsatı sunuyor. Öğretmenler günü haftasında 24-30 Kasım 2015 tarihleri arasında geçerli olacak indirimler tam bilet fiyatı üzerinden %50 indirim şeklinde gerçekleşecektir.

MEB yetkililerinden alınan bilgiye göre, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğünden 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmen ve ailelerinin Devlet Demiryolları ile yapacakları yolculuklarında bilet ücretlerinde indirim uygulanması talep edildi.

Bunun üzerine, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafındanMEB’e yazı gönderildi. Yazıya göre, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle kutlamalara katkı sağlamak amacıyla, geçmiş yıllarda olduğu gibi MEB’e bağlı resmi okullar ile MEB tarafından onaylanmış özel okullar ve yüksek eğitim kurumlarında hizmet veren tüm öğretmenlere anahat ve Yüksek Hızlı Trenlerde geçerli olmak üzere 24-30 Kasım’da 1 hafta süre ile tam bilet ücreti üzerinden yüzde 50 indirim uygulanacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.