İdo temassız ödemelerde 10 TL indirim kampanyası 26 Ağustos – 10 Eylül 2017

  • 28 Ağustos 2017
İdo temassız ödemelerde 10 TL indirim kampanyası 26 Ağustos – 10 Eylül 2017

İdo Eskihisar, Topçular seferlerinde tüm bankalara ait temassız özellikteki kredi kartları ile yapacağınız tek yön geçişlerde 45 TL yerine 35 TL ödeme yaparak 10 TL indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz. İdo kredi kartı kampanyası 26 Ağustos – 10 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bankaların ortak platformu Bankalararası Kart Merkezi (BKM), İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ile yaptığı işbirliğiyle “temassız ödeme” seçeneğini tercih eden kart kullanıcıları için  kazandıran kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Otomobil, minivan, jip, minibüs, midibüs (1-20 yolcu), kamyonet (4.000 kg altı) tipi araçların yararlanabileceği kampanyada temassız ödeme seçeneğini kullananlar, yolculuklarına 10 TL’lik indirim ayrıcalığı katacaklar.

Son gün 10 Eylül
Bayram yolculuklarını daha hızlı ve avantajlı hale getirecek kampanya kapsamında temassız kart sahipleri, İDO’nun Eskihisar ve Topçular araba vapuru seferlerinde tüm bankalara ait temassız banka ve kredi kartları ile yapacakları tek yön geçişlerde 45 TL yerine 35 TL ödeyecekler. Kampanya 10 Eylül tarihine kadar sürecek.

Alışverişin hızlı ve kolay yolu
Temassız ödemeler, nakit paraya göre 7 saniye daha hızlı ödeme imkânı sunarken, kart kullanıcıları kartlarını ellerinden bırakmadan hızlı, güvenli ve hijyenik ödeme deneyiminin keyfini yaşıyorlar.

Kampanya Detayı:
• Kampanyaya tüm bankalara ait temassız özellikli kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli asıl ve ek kartlar dahildir.
• Kampanya indirimi sadece temassız olarak yapılan ödemeler için geçerlidir.
• Kampanyada kazanılan 10 TL indirim, Eskihisar ve Topçular gişelerinden yapılan temassız ödemelerde anında uygulanacaktır.
• Kampanya ilk 5.000 araç ile sınırlıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.