Kampanya ve İndirim Haberleri

İstanbul Akvaryum 5d sinemada 23 Nisan kampanyası biletler %50 indirimli

  • 09 Nisan 2012

2012 yılı 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk bayramı kampanya ve etkinliklerini kaçırmayın. Şimdi Dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum, 23 Nisan’a özel yaptığı kampanya kapsamında 23-29 Nisan tarihleri arasında bilet alan herkese akvaryum içerisinde yer alan 5D 6 akslı sinemaya % 50 indirimle giriş hakkı sunuyor.

İçerisinde yer alan 15 bin canlı çeşidi ve gezi güzergâhlarında yer alan birbirinden eğlenceli aktiviteleri ile şehrin cazibe merkezi olan İstanbul Akvaryum şimdi de 23 Nisan’a özel kampanyası ile çocukları sevindiriyor. İstanbul Akvaryum kampanya kapsamında 23-29 Nisan tarihleri arasında bilet alan herkese akvaryum bünyesinde hizmet veren dünya üzerindeki en iyi hareket programlanmasına sahip 5D 6 akslı sinemaya yüzde 50 indirimle giriş hakkı sunuyor.

Çok boyutlu simülasyonlar konusunda uzman, İtalyan Ferretti International S.R.L.’nin bir ürünü olan 15 kişilik bu özel sinema, sunduğu yedi ayrı film seçeneği ile izleyicileri birbirinden farklı dünyalara götürüyor. Şu anda Türkiye’deki alışveriş merkezlerinde bulunan 5D sinema sistemlerinden farklı olarak sahip olduğu altı adet piston üzerinde hareket eden bir platform ile yanal hareketi de mümkün kılan 5D 6 akslı sinema; sis, rüzgâr ve su efektlerinin yanı sıra, dokunma, yüze ve enseye şok üfleme, öne arkaya, sağa sola hareket dışında dairesel hareketleri ile biniş keyfini maksimuma çıkarıyor. İstanbul Akvaryum’da yer alan 5D 6 akslı sinemada Cosmic Coaster, Cosmic Race, Haunted Mine Ride, Jetpack Adventure, Snow Ride, Robots of Mars ve Skate Race olmak üzere yedi farklı film seçeneği bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ