İstanbul ve Ankara Shopping Fest 2012 Altınbaş kampanyasında altın kolye hediye

  • 02 Haziran 2012
İstanbul ve Ankara Shopping Fest 2012 Altınbaş kampanyasında altın kolye hediye

2012 yılına özel alışveriş festivalleri İstanbul ve Ankara Shopping Fest 2012 kampanya ve fırsatları devam ediyor. Şimdi alışveriş festivallerine özel Altınbaş kampanyası başladı. Kampanyada  Altınbaş 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde altın kolye hediye ediyor.

Yurt içi ve dışından alışveriş tutkunlarını ağırlayan Shopping Fest için heyecanlı geri sayım başladı. Altınbaş, festival boyunca yapılan her 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde İstanbul için, İstanbul’u sembolize eden martı kolye ederken, ilk kez düzenlenecek olan Ankara için ise sürpriz hediyeler veriyor.

İstanbul’un simgesi Altınbaş kolyelerinde
Sokak şenlikleri, konserler, gösteriler, partiler, yarışmalar, moda gösterileri ve defileler ile birbirinden renkli görüntülere ev sahipliği yapacak olan Istanbul Shopping Fest yerli yabancı 100 binlerce kişiyi ağırlıyor. Altınbaş’tan festival boyunca 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese, tarih boyunca İstanbul’un simgelerinden biri olan, üzerinde ’İstanbul yazılı martı şeklinde altın kolye hediye ediliyor.

Istanbul Shopping Fest kapsamında, Altınbaş tarafından Hayrünnisa Gül, Emine Erdoğan ve bu yıl festivale davetli olan İranlı şarkıcı Nancy Ajram ile şarkıcı Hadise’ye, özel üretim teknikleriyle, özel bezenmiş olan İstanbul’un Martı kolyesi hediye ediliyor.

8 Haziran – 10 Temmuz günleri arasında, bu yıl Shopping Fest’e ilk kez ev sahipliği yapacak olan Ankaralı alışveriş tutkunlarına, Ankara Shopping Fest kapsamında Altınbaş tarafından 1.000 TL ve üzeri alışveriş tutarına sürpriz hediyeler veriliyor. Altınbaş, festival boyunca sunduğu cazip kampanyalar ile tasarımlarını mücevher tutkunları ile buluştururken, Altınbaş mağazalarında farklı etkinliklerle de alışveriş tutkunlarını ağırlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.